Pizza van de maand oktober Sparen voor oorspronkelijk keukengerei Chique soesjes met ijs AllerHande NIEUWE PRODUCTEN Met Oiyza kunt u sparen voor oorspronkelijke keukenartikelen: drie kookboeken met tal van authentieke gerechten en allerlei schitterend houten keukengerei. Bij ieder pak Oryza-rijst vindt u een speciaal actieboekje met informatie over alle artikelen waarvoor u kunt sparen en een bestelkaart. Voor ieder artikel staat aangegeven hoeveel streep- jescodes u ervoor nodig heeft en hoeveel u er eventueel voor bijbe- taalt. De actie loopt tot 30 april 1997. Het beleg op de pizza van de maand oktober is net zo veelzijdig als de verschillende volkeren in het land waarop hij is geinspireerd: de Pizza Macedo nia. De krokante bodem is belegd met pizzasaus, een verrassende combinatie van groenten en abriko- zen en een mix van mozzarella en cheddarkaas. U hoeft de pizza alleen nog maar thuis af te bakken in een voorverwarmde oven van ca. 225 °C of gasoven- stand 5. Na ca. 10 a 15 minuten is uw pizza klaar. Deze 'Pizza van de maand' ligt in de koelvitrine bij de overige verse pizza's. U herkent de pizza aan de speciale sticker. Zoekt u een chique garnering voor een fruitcoupe of een grappig mini-ijsje, bijvoorbeeld voor een grand dessert? Bij Albert Heijn vindt u de Culi d'Or Ussoesjes (250 g, f 4,29). Ze zien eruit als kleine slagroomsoesjes, maar zijn gevuld met verruklcelijk roomijs. De buitenkant bestaat uit krokant soezen- deeg. De soesjes zijn op z'n allerlek- kerst als u ze 10 a 15 minuten voor het serveren uit de diepvries neemt. AllerHande 11

Allerhande | 1996 | | pagina 11