Euro Shopper: veel keus voor een vriendelijke prijs AllerHande Sinds een jaar voert AH onder de naam Euro Shopper een assortiment van producten voor een aantrekkelijke prijs. U heeft nu keuze uit ruim 150 verschillende artikelen. WINKELNIEUWS Een volledig overzicht van het uitgebreide assortiment Euro Shopper-artikelen treft u in bijgaande brochure. De artikelen van Euro Shop per zijn duidelijk te herken- nen aan het ronde vignet met een winkelwagen. U vindt dit vignet op steeds meer plaatsen in uw AH- winkel. Bovendien kan de naam Euro Shopper u nau- welijks ontgaan. Wellicht bent u de Euro Shopper-pro- ducten zelfs op vakantie in het buitenland tegen- gekomen, want ook sommige supermarkten in andere Europese landen hebben Euro Shopper in het assorti ment opgenomen. Het is dan ook een echt Europees merk dat bewijst dat kwaliteit en prijs prima samen- gaan. Door de gezamenlijke inkoop van de supermark ten en de efficiente verpakking (vaak meertalig) is het uitgebreide assortiment aantrekkelijk laag geprijsd. Ruime keus Euro Shopper-artikelen vindt u in alle productgroepen, varierend van vruchtensappen, hagelslag, macaroni en ijslolly's tot shampoo en wijnen. En daar blijft het niet bij, want voor het einde van het jaar zal het assortiment verder zijn uitgebreid. Zo krijgt u nog vaker de rnoge- lijkheid om te beslissen of u kiest voor Euro Shopper, het Albert Heijn-merk of een A-merk. En zo kunt u nog vaker zelf uitmaken of u voor een product meer of min der geld uitgeeft. Koffiedrinken in stijl Tot en met 31 decern ber 1996 kunt u met Perla koffie sparen voor zwaarverzilverde koffie- artikelen. U kon al sparen voor koffielepeltjes, gebakvorkjes, partyvorkjes en sorbet-Zlong- drinklepels. Nu zijn daar nog een paar zwaarverzilverde artikelen aan toegevoegd: een koffiemaatschep (voile kaart f 6,95), een gebakschep (voile kaart f 13,95) en een suikerschep (voile kaart 5,95). Voor alle artikelen heeft u keuze uit de ontwerpen Bolero (met gladde steel) en Pirouette (met gedraaide steel). Sparen voor bijzonder porsetein Telkens als u boodschappen doet bij AH krijgt u voor elke f 25,- die u in een keer besteedt een gratis Promozegel. Hiermee kunt u sparen voor een schitterend porseleinen servies van Arzberg. Er zijn drie complete serviezen die u onderling kunt combineren. Zo kunt u dus al sparend een servies naar eigen smaak samenstellen. AllerHande 89

Allerhande | 1996 | | pagina 93