SNA Uw lievelingsbanaan verraadt uw karakter! 4 sua KOKEN IN VAK U bent een echte snoepkous, maar u geeft dit liever niet toe. Uw lievelingsbanaan moet weliswaar goed geel zijn maar aan de toppen nog groen. De banaan is dan namelijk al zoet en bevat veel suiker. Een klein beetje zetmeel blijft er nog wel over. De een vindt z'n banaan het lekkerst wanneer die nog half groen is. De ander eet z'n banaan alleen wanneer deze veel bruine stippen heeft. Maar is dit alles slechts een kwestie van smaak? Lees hier wat de kleur van uw lievelingsbanaan nog meer over u kan vertellen. U hebt zonder twijfel een gespierde borstkas en indrukwekkende bovenarmen. Kortom: u bent gewoon sterk. En precies zo moeten uw bananen ook zijn. U grijpt het liefst naar geelgroene bananen. Dat zijn namelijk de spierballen onder de vruchten met veel zetmeel en weinig suiker. Daardoor smaken ze niet zo zoet maar wel een beetje krachtiger. U bent weliswaar geen 3 jaar meer, maar in het diepst van uw hart bent u kind gebleven. U heeft namelijk de banaan tot uw fopspeen gemaakt: lekker zoet smaakt uw banaan op z'n best! Daarom geeft u de voorkeur aan gele bananen met bruine stippen. Alleen deze bananen zijn heel rijp en zoet omdat ze veel suiker bevatten en geen zetmeel. Een banaan... daar zit wat in! The b'ifer ORIEN Zin in een culinair uitstapje? Dat kan met Boekos orientat snacks! Ga naar het koelvak uw supermarkt en kies uw b< ming: Griekse Gyros, oosten Shoarma of orientaalse Kipfr I Heerlijk gekruide specialiteit naar traditioneel recept, kan en klaar voor u bereid. Even in de pan, friteuse, ovei of magnetron verwarmen en u tovert in een mum van tijd een exclusief orientaals gerecht op tafel. Boekos orientaalse Sna verrijken iedere maaltijd en zijn lekker anders bij de b gUjC* @3)®® 52 AllerHande

Allerhande | 1996 | | pagina 56