Een hap en ie proeft gezondheid! Wat maakt de banaan zo SNA H Bananen zijn een lekkere snack voor iedereen, die gezond, slank en fit wil blijven. Bananen hebben veel koolhydraten, kalium en calcium, maar weinig vet. Ze leveren op een snelle en calorie- arme manier veel energie. Want hoewel ze wel heerlijk zoet smaken, zijn het toch geen dikmakertjes. Ze zijn de ideale begeleiders op weg naar een bikinifiguur en bij het sporten. En aangezien bananen inderdaad random gezond zijn, stralen ze nog eens extra van de vele vitamines en zijn ze licht verteerbaar. Dole bananen komen hoofdzakelijk uit Midden- Amerika. Hoewel ze dus L al een verre reis achter de rug hebben, beho- ren ze toch tot de goedkoopste fruitsoorten. Koolhydraten: Vezelstoffen: Vitamines: Mineralen: Calorieen: Leveren op geheel natuurlijke wijze snel energie. Zijn goed voor de spijsvertering. In de banaan zitten alle vitamines onder een schil. Met z'n alien verhogen ze het prestatievermogen en zijn ze goed voor de huid, zenuwen en de stofwisseling. De banaan bevat vooral veel kalium, calcium en ijzer. Kent de banaan nauwelijks want er zitten maar ongeveer 81 calorieen in 100 gram banaan. Heerlijk gekruide specialiteite naar traditioneel recept, kant en klaar voor u bereid. Even in de pan, friteuse, oven of magnetron verwarmen en u tovert in een mum van tijd een exclusief orientaals gerecht op tafel. Boekos orientaalse Snac verrijken iedere maaltijd en zijn lekker anders bij de borrel. ORIEN Zin in een culinair uitstapje? Dat kan met Boekos orientaals snacks! Ga naar het koelvak va uw supermarkt en kies uw bes ming: Griekse Gyros, oosterse Shoarma of orientaalse Kipfrit 52 AllerHande

Allerhande | 1996 | | pagina 54