Het Lekkerste Kiest U Zelf BIEFSTUK©-"""" Rundvlees AH heeft grootse plannen met het zelfbedieningsvlees. U moet niet raar staan te kijken als deze afdeling in uw AH-winkel er in de loop van deze maand opeens heel anders uitziet. Stap voor stap komt in alle winkels een koelvitrine met een moderne uitstraling. En het zelf bedieningsvlees zelf krijgt een nieuwe verpakking. gewicht/kg bed rag f Ue laatste jaren blijkt dat steeds meer klanten van Albert Heijn graag vlees uit de zelfbediening kopen. Gewoon omdat ze het makkelijker vinden. Je hoeft niet op je beurt te wachten. Je kunt eens heen en weer lopen, het assorti- ment op je laten inwerken en rustig overden- ken voor welk vlees je vandaag kiest. Bovendien staat alle benodigde informatie op de verpakking: het gewicht, het soort vlees, de bercidingswijze en (heel belangrijk) tot wanneer je het vlees kunt bewaren. Zo kunt u ook wat makkelijker vlees voor een aantal dagen in voorraad kopen. (schnitzels, oesters), Argentijns rundvlees (entrecotes, biefstuk en tournedos), scharrel- varkensvlees (karbonades, hamlappen) en rollades in de koelvitrine. Ook is er meer varialie in kruiding. Zo kunt u kiezen voor bijvoorbeeld een Mcxicaans gekruide lams- bout of een lamsbout met Proven^aalse krui- den. En naast gewone hamburgers zijn er ook katenburgers en cheeseburgers. Het assortiment zal regelmatig nieuwe producten laten zien. Verschillende forties Natuurlijk voorziet het zelfbedieningsassorti- ment in porties van verschillende grootte. Karbonades kunt u bijvoorbeeld per stulc, per Kwaliteit en prijs blijven hetzelfde! Daarom gaat AH meer vleesproducten vanuit de zelfbediening verkopen. Vrijwel het gehele assortiment ligt in de loop van deze rnaand in de zelfbediening. U hoeft niet bang te zijn dat dit ten koste van de kwaliteit en de prijs gaat. Het vlees is als altijd scherp geprijsd en de kwaliteit. daar kunt u echt zeker van zijn, is net zo goed als u van de bedieningsslagerij gewend bent. Groter assortiment, meer reus U hebt nu wel veel meer keus uit het zelf- bedieningsvlees. Voortaan vindt u naast het al bestaande assortiment ook diverse soorten lamsvlees (koteletjes, bouten), kalfsvlees Vlees 34 AllerHande

Allerhande | 1996 | | pagina 34