Ontspant u vanavond bi een geurig kopje zoethout o dampend glas venkel? een s— Nieuw: AH-Kruidenthee. Wel even anders dan thee. Sinds kort kunt u in onze winkel, op de plek waar de theeen staan, ook vier doosjes tegenkomen waar geen thee in zit. Toch staan die doosjes niet toevallig juist daar. En er zitten wel degelijk zakjes in. Met die zakjes trekt u in heet water, een heeriijke, verkwikkende drank, net ais thee. U doet er, als u dat wilt, suiker in, net als thee. En vervolgens geniet u ervan, net als van thee. Maar wat in die zakjes zit zijn geen theebiaadjes, maar pure gedroogde kruiden. En de drank die u er mee maakt is wel even wat anders dan thee! Minstens net zo geurig, maar op een andere manier. Minstens net zo lekker, maar anders. U kunt de AH-kruidenthee dan ook uitste- kend gebruiken om eens een beetje af te wisselen met gewone thee. Er zijn vier smaken. Zoethout heeft - het woord zegt het al - een iets- je zoete en toch frisse smaak. Munt smaakt lichtjes als pepermunt en is heerlijk verfrissend. Kamille is zoetig en kruidlg, met een heel kiein bitterheidje achter op de tong. En Venkel doet wat denken aan anijs. Aan de kruiden is helemaal niets toegevoegd. Geen smaakstoffen of aroma's of andere toestanden. Alles is puur natuur. En die pure natuur bevat, in tegensteiling tot thee, geen thefne en dat is wel zo prettig. En geen looizuur en dat is wei zo lekker. Er is dus alles voor te zeggen om ook eens een geurig kopje van deze zakjes te trekken. Voor u zelf en voor anderen. Nu kunnen kruiden, zoals u weet, ook goed zijn voor een mens. Kamille kalmeert en zorgt voor een goede nachtrust Venkel ontspant en verlicht buikkrampen. Zoethout verzacht de keel en is goed bij verkoudheid. Munt is eetlustopwekkend en kalmeert de darmen. Allemaal heel nuttig natuurlijk, maar laten we nou alsjeblieft niet te veel nadruk op deze dingen leggen. Want dan zou u allicht over het hoofd zien hoe anders en hoe verschrikkelijk lekker onze kruidentheeen zijn! usst-' ^enkel j%oethout "I'iihiibW r "jWimiiuiswvv Hunk

Allerhande | 1996 | | pagina 16