Cegarandeerd vers dankzij constante koeling AllerHande WINKELNIEUWS Verse producten zoals melk, vlees en panklare groente, zijn allemaal beperkt houdbaar. Op elk arti- kel staat daarom een uiterste houdbaarheidsdatum. Albert Heijn staat garant voor de kwaliteit van alle verse producten tot ten minste die datum. Want AH selecteert deze producten niet alleen zorg- vuldig, maar zorgt er ook voor dat ze secuur bewaard worden. Het is voor de houdbaarheid en kwaliteit van verse levensmiddelen van groot belang om ze op de juiste temperatuur te bewaren. Zo halveert de totale houdbaarheid van bijvoorbeeld melk als je die een halve dag ongekoeld laat staan. Albert Heijn bewaakt dan ook nauwgezet de ideale bewaartemperatuur van alle verse producten. Die blijven continu op temperatuur: zowel bij de leve- ranciers, tijdens het transport als in de AH-win- kels. Dit noemen we een gesloten koelketen. Voortdurende controles Met iedere leverancier van verse levensmiddelen heeft AH afspraken gemaakt over de koeling in het bedrijf en tijdens het transport. Wie zich niet aan deze afspraken houdt, krijgt zijn producten weer terug. Verse producten arriveren bij de distri- butiecentra van AH. Vanuit deze centra gaan ze in gekoelde vrachtwagens naar de AH-winkels. Bij elk filiaal is van tevoren bekend op welk tijdstip de verse producten arriveren. De AH-winkelmedewer- kers staan dan gereed om ze zo snel mogelijk in de koelvitrines te zetten of in een koelcel. Laatste schakel AH stelt niet alleen strenge eisen aan de bewaar- temperaturen van verse levensmiddelen, maar bevoorraadt ook iedere dag alle filialen. De pro ducten die u in uw AH-winkel koopt, zijn dan ook altijd uitermate vers. U bent zelf de laatste schakel in de koelketen. U kunt de versproducten op warme dagen vervoeren in speciale diepvriestas- sen, die bij AH verkrijgbaar zijn. Leg de vers producten na aankoop zo snel mogelijk in uw eigen koelkast, dan bent u ervan verzekerd dat de kwaliteit van deze producten behouden blijft tot de uiterste houdbaarheidsdatum. SPAREN VOOR ZWAARVERZIL VERDE KOFFIEARTIKELEN Met Perla koffie kunt u sparen voor zwaarverzilverde koffielepeltjes, gebak- vorkjes, partyvorkjes en sorbet-/longdrinklepels. De spaaractie loopt nog tot 31 december 1996. Tot dan kunt u nu ook sparen voor een koffiemaatschdp (voile kaart 6,95), een gebakschep (voile kaart 13,95) en een suikerschep (voile kaart f 5,95) om uw schitterende collectie compleet te maken. Natuurlijk zijn ook deze drie nieuwe artikelen zwaarverzilverd. Al deze artikelen zijn verkrijgbaar in twee ontwerpen: Bolero (met gladde steel) en Pirouette (met gedraaide steel). U heeft al een voile spaarkaart met 6 spaarzegels. AllerHande 55

Allerhande | 1996 | | pagina 55