Libresse tampons Autan. Overal waar muggen zijn. Nieuw: Page Ultra. f 7,98 voor VlK'l 1T'> DAAP fCUN JE CEWOON OP VERTROUWEN - De supersnelle opslorper. Supersnel absorberend keukenpapier. Supersterk en superzacht. Voor optimale hygiene in uw keuken. CREME Autan is al jaren het meest gerenommeerde merk tegen mug gen. Het Autan-assortiment biedt u de totaal-oplossing tegen het muggenprobleem. Autan Fresh heeft een werkingsduur van 3 tot 4 uur, en is der- halve ideaal voor het zomerse avondje buiten, bijvoorbeeld tijdens een barbecue. Autan Acute, het nieuwe middel tegen muggebeten. Het komt helaas regelmatig voor dat u de Autan muggenverjager net even niet bij de hand heeft, of dat u zich per ongeluk onvol- doende heeft ingesmeerd als de lastige muggen toeslaan. Voor al deze vervelende 'jeuk- momenten1 heeft Autan een nieuw product ont- wikkeld: Autan Acute. Autan Acute biedt een snelle verzachting, vermindert jeuk en kalmeert en verkoelt de huid. Autan Fresh, de kosmetische oplossing tegen de mug. Deze creme (50 ml) heeft een aangename geur en is prettig in gebruik. Al deze producten van Autan zorgen ervoor dat u de zomer met een gerust hart tegemoet kunt zien. Autan 'Classic', de klassieke rood/gele producten van Autan bieden u een bescherming van 6 tot 8 uur tegen muggen. Dit onderdeel van het assort ment bestaat uit de bekende Stick (30 ml), de Verstuiver (125 ml) en de Gel (50 ml). Al deze producten hebben keer op keer hun nut bewezen en vormen een afdoend middel tegen muggen voor zowel bin- nen als buiten. 72 AllerHande

Allerhande | 1996 | | pagina 72