GJ3M f. 13.95. Gillette Gillette en Oraf-B predueten t.w.v. f.25somen in handige toilettes voor slethts NO alleen bij Albert Heijn: Gebruild door tandartsen Oral-B Ultra Floss. The Best a Man Can Get Gillette S Id h \0CU4L] Oral-B Ultra Floss is een speciale floss die dun wordt tijdens het inbrengen. Na het inbren gen springt Oral-B Ultra Floss terug in de dikkere spons- achtige vorm voor optimale en zachte reiniging. Oral-B Mondspoelmiddel voor bescher- ming van tanden en tandvlees. Oral-B mondspoelmiddel helpt plaque-opbouw verminderen en bevat fluoride voor bescberming tegen tandbederf. Met frisse mintsmaak. Gillette SensorExcel voor het allergladste seheerresultaat. Met zachte, flexibele micro-ribbels die voor de mesjes zijn geplaatst. Zij trekken de huid strak, waardoor de baardharen overeind komen voor nog gladder, veiliger en gemakkelijker scheren. Met een nieuwe Flex-grip handle voor optimale controle. Met een bredere Lubra-strip voor nog meer scheercomfort. Oral-B Tandpasta voor bescherming van tanden en tandvlees. Deze Oral-B tandpasta bevat een speciale fluori de die extra goed beschermt tegen gaatjes en tegen tandvleesontsteking en heeft een frisse mintsmaak. Gillette Series Scheergel voor de gevoelige huid. Een hoogwaardige scheergel voor een onover- troffen seheerresultaat. Gillette Series Anti-Perspirant Gel. Deze gel biedt een krachtige bescherming tegen transpiratiegeur en -vocht en is gemakkelijk en h/gienisch in het gebruik. Oral-B Advantage Control Grip tanden- borstel. De Oral-B Advantage heeft een Power Tip: lange schuine borstelharen aan het uiteinde voor effec- tieve plaqueverwijdering van de achterste kiezen en tussen de tanden. Met de komvormige borstel - kop, de Action Cup, kan met een poetsbeweging zowel het tandoppervlak als langs de rand van het tandvlees worden gereinigd. De rubberen strip aan voor- en achterzijde van de steel zorgt voor optimale grip ti/dens het poetsen. Gillette Series Aftershave Gel. De vochtregulerende gel is niet vet en zorgt de hele dag voor een fris en aangenaam gevoel.

Allerhande | 1996 | | pagina 68