Het hele AH-assortiment van acht tot acht AllerHande voortaan ook van acht tot acht als warme bakker. Sinds 3 juni kunt u van 8.00 tot 20.00 uur terecht in alle AH-winkels. Albert Heijn fungeert WINKELNIEUWS Boodschappen doen is voor velen een kwestie van goed plannen. Zeker voor tweeverdieners en voor diegenen die werken en een eenpersoonshuishouding voeren. Ze slaan vaak een keer per week een grote voor- raad levensmiddelen in of moeten zich elke dag haasten orn voor sluitingstijd nog inkopen te doen. Om alle klanten meer gemak en een grotere vrijheid te bieden heeft Albert Heijn zich inge- spannen om de openingstijden van de winkels verder te verruimen. Het resultaat daarvan is dat u voortaan door de week (van ma t/m vr) van 8.00 tot 20.00 uur in alle AH-winkels terecht kunt. Vers brood AH geeft klanten niet alleen meer gelegenheid om boodschappen te doen, maar biedt ook het productassortiment aan tot sluitingstijd. Zo is het doorgaans niet eenvoudig om aan het einde van de dag nog ergens vers brood te krijgen. Bij AH kunt u de hele dag terecht voor diverse verse broodsoorten. Tot sluitingstijd vindt u in de schappen in ieder geval wit-, bruin- en volkoren- brood. Meer keuzevrijheid Ook de andere verse producten zijn volop ver- krijgbaar tot sluitingstijd: verse salades, panklare groenten, vers vlees en natuurlijk diverse kant-en- klare maaltijden. U hoeft dus pas in de winkel te bepalen waar u trek in heeft. Wie gewend was om een keer per week boodschappen te doen en dus al dagen van tevoren moest bepalen wat er op het menu moest staan, heeft dus veel meer keuzevrij heid gekregen. En voor wie onverwachts gasten krijgt, is het handig dat u nu tot 20.00 uur terecht kunt bij AH. AllerHande 67

Allerhande | 1996 | | pagina 67