Lekkere wijnen voor vader Speciaal voor vaderdag verkoopt AH vijf verschillende bijzondere wijnen. De Linde- mans BIN 50 Shiraz 1994 (f 9,95) is een voile rode wijn en de Lindemans BIN 65 Chardonnay 1995 (f 9,95) is een fruitige witte wijn. De andere drie wijnen komen uit de Bordeaux: Le Gascon 1993 (f 6,95) is licht en vol, Leobourg 1992 (f 10,95) is krachtig en zoet, en Roi Chevalier 1993 f 12,95) is stoer en elegant. Aan deze drie Bordeauxwijnen is een speciale actie verbonden, waarmee u een geheel ver- zorgde wijnproeverij in Frankrijk kunt winnen. Hoe u kunt meedingen leest u op het deelnameformulier dat u bij de wij nen aantreft. Zolang de voorraad strekt. Roerbakken: makkelijk en snel Een handige en tegenwoordig veel gebruikte berei- dingsmethode is roerbakken. Kleine stukjes vlees en groenten bakt u al omscheppend gaar in een wok of speciale roerbakpan. AH verkoopt tijdelijk een royale roerbakpan (f 29,95 (3)©©) met een lange houten steel en een anti-aanbaklaag, waardoor u minder vet hoeft te gebruiken en uw vlees of groente niet aanbakt. De pan is bovendien erg fleurig, want hij is geemailleerd met rood, geel of blauw porselein. (Johma Greenworld, 175 g, 1,99 heeft AH nu kant-en-klaar in de koelvitrine op de groenteafdeling. Een portie saus is voldoende voor groenten voor 1 a 2 personen. Het enige dat u nog hoeft te doen is de saus opwarmen in een pannetje of in de magne tron (zie gebmiksaanwijzing op de verpakking). Smakelijke groentesauzen Sausjes maken gekookte of gestoomde verse groenten nog smakelijker. Wat dacht u bij- voorbeeld van broccoli of sperziebonen met kerrie/ana- nas- of tomaten/tuinkruiden- saus? Ook heel lekker is prei of koolrabi met ham/kaas- of tuinkraiden/roomsaus. Deze vier smaken groentesaus AllerHande 5

Allerhande | 1996 | | pagina 5