Goede gebitsverzorging is makkeliiker dan u denkt. I Plaque. Oftewel: tandplak. Het is dat kleverige laagje bacterien op uw tanden en tandvlees dat gaatjes en tandvleesontsteking kan veroorzaken. Tandvleesontsteking kan op den duur leiden tot verlies van tanden en kiezen. Gelukkig is het verwijderen van plak niet zo moeilijk. Een kwestie van regel- Gaatjes tussen kiezen. matig poetsen en flossen met de juiste mondverzorgingsprodukten. Hieronder enkele handige tips... 2 a 5 minuten poetsen. Regelraatig poetsen wil zeggen: in elk geval 's morgens na het ontbijt en 's avonds voor het slapen, telkens ten- minste 2 a 3 minuten. Gebruik altijd een goede kwaliteit tandenborstel met afgeronde borstelharen, zoals de Oral-B Advantage tandenborstel. Deze heeft een speciaal ontwikkelde Power Tip en Action Cup waarmee u plak heel makkelijk kunt verwijderen. De Oral-B Advantage is verkrijgbaar in drie borstelkop-formaten: 30 (klein), 35 (normaal) en 40 (groot). Mondverzorging voor kinderen. Jong geleerd is oud gedaan. Zodra de eerste melktanden zijn doorgebroken, kunt u al beginnen met poetsen. Helaas houden de meeste kinderen niet van tandenpoetsen. Daarom zijn er speciale kindertandenborstels van Oral-B. Hiermee poetsen ze hun tanden wel met plezier! Oral-B heeft bijvoorbeeld tandenborstels met afbeeldingen van hun favoriete Walt Disney-figuurtjes. Speciale tandpasta voor bescherming van tanden en tandvlees. U weet wellicht hoe belangrijk fluoride is ter voorkoming van gaatjes. Oral-B tandpasta voor bescherming van Tan den en Tandvlees gaat nog een stap verder: het bevat een speciale fluoride die extra goed beschermt tegen gaatjes en tegen tandvleesontsteking. Zo reinigt u tussen uw tanden en kiezen. Wist u dat u met poetsen hooguit 3 van de 5 oppervlakken van elke tand of kiest bereikt? Uw tandenborstel komt namelijk niet tussen de tanden. Om tandvleesontsteking te voorkomen kunt u flossen met Oral-B Ultra Floss. Oral-B Ultra Floss wordt dun tijdens het inbrengen, zodat u ook makkelijk tussen de tanden kunt komen die dicht bij elkaar staan. Na het inbren gen springt Oral-B Ultra Floss terug in de dikkere vorm voor een betere en mildere reiniging. Tandenstokers. Ook tandenstokers zijn ideaal voor de reiniging tussen de tanden en kiezen. Ze zijn makkelijk te gebruiken en zeer effectief. Oral-B tan denstokers zijn smal en passen, door de driehoekige vorm, moeiteloos in de ruimten tussen de tanden. De mint- smaak zorgt voor een fris gevoel. Aanvraag monsters: Gratis proefzending. U kunt tijdelijk gratis kennismaken met Oral-B. Hieronder kunt u aankruisen welke gratis produkten u binnenkort thuis wilt ontvangen: Oral-B tandpasta voor Tanden en Tandvlees Oral-B Ultra Floss Plak deze bon op een briufkaart. Vergeet u uw naam en volledige adres niet te vermelden? Geadviseerd en gebruikt door tandartsen. Stuur de briefkaart op naar: Oral-B, postbus 708,4870 CB Etten-Leur. Zolang de voorraad strekt, maximaal 1 aanvraag per adres. Voor inforj matie: Oral-B, Rijswijk. Tel. 070 - 413 17 60. (3SED 75 TO\ i De Power Tip heeft lange schuine borstel haren, waarmee u de achterste kiezen en de ruimte tussen de tanden goed kunt bereiken. Met de komvormige Action Cup kunt u met een poetsbeweging het tandoppervlak en de rand langs het tandvlees gelijktijdig reinigen. Maakdetandenstoker nat met speeksel. Breng de tandenstoker met de platte kant tegen het tandvlees zo ver mogelijk tussen de tan den in. Haal de stoker een klein beetje terug en herhaal deze beweging een paar keer. ULTRA FLOSS rmxi es Jtairitts Cwc/m

Allerhande | 1996 | | pagina 102