HAP TOE Dixap is zuiver, sterk geconcentreerd fruitsap De zuiverste vruchtensiroop voor uw kind en uzelf Zet je tanden maar eens lekker in Glace, die heerlijke luchtige cake-jes met het verrukkelijke laagje rose fondant en een voile fruitige smaak. Want Glace: daar kun je van blijven smullen. De ideale vervanger van vruchten- siropen die veelal meer dan vijftig procent suiker bevatten Voor kjnderen is alleen het beste goed Voor baby's, peuters en kinderen is alleen het beste goed genoeg. Geef daarom Covelt Dixap als vruchtesap, want dat is 100% puur fruit, dus zonder suiker en zonder onnatuurlijke toevoegingen. Suiker en onnatuurlijke toevoegingen komen bij Dixap niet voor, waarmee dus ook vervelende allergieen die hiervan een gevolg kunnen zijn mede vermeden worden. Goed voor ru/m 3,5 liter vruchtesap Dixap van Covelt is sterk geconcentreerd. Een 500 ml fles Covelt Dixap is goed voor maar liefst ruim 3,5 liter vruchtesap. Veel gebruiksmogelijkheden Covelt Dixap is bijzonder veelzijdig in gebruik: mengen met water: vruchtesap mengen met bronwater: vruchten-firisdrank mengen met 3 tot 4 delen water en in ijshouders in het vriesvak zetten: vruchten-waterijsjes als smaakmaker en tevens natuurlijk zoetmiddel in toetjes, of om zelf jam mee te maken ideaal als vruchtesap voor baby's, peuters en kinderen. Covelt: 45 jaar puur-natuur-kwaliteit Dixap van Covelt is 45 jaar lang een puur natuurprodukt uit Nederland, waarin veel hoogstamfruit verwerkt wordt. 78 AllerHande

Allerhande | 1996 | | pagina 82