HeERLIJK FR1SSE DRESSINGS Knapperig verse sla of rauw- kost maakt u exlra lekker met een van de vijf Johrna Green- world dressings (100 g. 0,99): kruiden. thousand islands @(D®©, yoghurt, blue cheese en nieuw: knoflook Deze dressings vindt u bij de voor- verpakte sla in de koelvilrine op de groenteafdeling. Fen bakje dressing is voldoende voor 1 zak voorverpakte sla. De dressings zijn vers en bevatten geen conserveermid- delen, Gebruik de dressings ook eens als dipsaus voor reep- jes en stukjes groente. Dai deelt lekker hit Met de nieuwe ijssoorten bij AH kunt u kinderen echt verrassen. Fruitvriendjes zijn kleine kwarkijsjes, liuitjoy is een waterijsje met vijf verschillende laag- jes en smaken, Milky Way ster is de bekende Milky Way op een stokje. Long twister is een superlang waterijsje met twee smaken. De prijzen van deze ijsjes varieren van 2,99 tot 5,99. Speciaal voor kinderen heeft AH ook een heerlijke ijs- laart: Festini fniilijstaart (550 ml./4.49 Verse kruiden AH heeft verse kruiden in handige zakjes van 15 of 50 g. De meeste kruiden kunt u het beste pas op het laatst aan een warm gerecht toe- voegen. omdat anders veel smaak verioren gaat. Oregano, rozentarijn en tijm vormen hierop een uit- zondering. De smaak van oregano en tijm wordt zelfs iets sterker door verhitting. Bieslook, peterselie en sel- derij zijn in alle All-winkels verkrijgbaar. De andere kiuiden vindt u in de grotere AH-winkels. SCHENK DE I.HNTE IN IIW GI.AS Voor de liefhebbers van bier is er goed nieuws. Er is weer volop lentebokbier. Van oudsher was lentebok het laatsle brouwsel voor de zomerstop (er werd vroeger alleen in de winter gebrouwen i.v.m. de temperatuur) en verkreeg het bier door een langere gistingstijd een lioger alcoholpercentage. Tegenwoordig zijn er goed ontwikkelde koelsystemen en wordt het heiejaar door gebrouwen. Toch is lentebok ook nu nog een bijzon- dere biersoort om naar uit te kijken. All heeft lentebokbier van verschillende brouwerijen in het assortment. AllerHande 5

Allerhande | 1996 | | pagina 5