De Italiaanse zon op tafel Musea nieuws Afvoer snel ontstopt Ceen last van insecten AllerHande NIEUWE PRODUCTEN De smaak verbeeld CuHnair Museum Marienhof, Kleine Haag 2, Amersfoorl, tel.: (033) 4631025 17 maart t/m 12 mei 1996 Open: dinsdag t/m vrijdag 10.00 tot 17.00 uur, zaterdag en zondag 14.00 tot 17.00 uur, maandag en feestdagen gesloten U kunt in het Culinair Museum Ma rienhof gaan kijken naar een selectie van aquarellen, tekeningen en schilde rijen uit dertig jaar kunstenaarschap van Ank Overweel. Alle werken hebben een achtergrond van weidse land- of zeegezichten met op de voorgrond culinaire motieven en voorwerpen. Bier door de jaren heen Nederlands Openluchtmuseum, Schelmseweg 89, Arnhem, tel.: (026) 35761 00 t/m 27 oktober Open: dagelijks 10.00 tot 17.00 uur Op 25 april 1996 wordt in het Open luchtmuseum de presentatie over bier en brouwen geopend. In de gerestau- reerde oude brouwerij De Roskam (oor- spronkelijk uit het Brabantse Ulven- hout) ziet u de brouwer en zijn knecht volop aan het werk. Op de tentoonstel- ling krijgt u onder meer een beeld van het verschil tussen vroeger en nu, de positie van de brouwer door de jaren heen, brouwersgereedschappen en ver- schillende soorten drinkgerei. Speciaal voor de lente verkoopt AH eenmalig een serie exclusief tafelgerei van Italiaans topfabri- kaat. De serie bestaat uit twee lijnen (ontworpen door twee verschillende Italiaanse ontwerpers) die onderling uitstekend te combineren zijn. De Giotto-lijn is ontworpen door Pino Spagnolo en bestaat uit onder meer een slaschaal met bij pas- send slacouvert en kommetjes voor bijvoorbeeld sausjes en dressings. De Rainbow Soft-lijn is ont worpen door Maria Grazia Fiocco en bestaat onder andere uit een (water)kan en een dienblad. De hele serie heeft een moderne vormgeving en is gemaakt van hoogwaardige kunststoffen, waar- door de producten geschikt zijn voor gebruik in de magnetron en vaatwasmachine. Alle onderde- len van de serie zijn verkrijgbaar in drie kleuren (blauw, groen en wit) die door hun matte tint een fluwelen uitstraling hebben. De prijzen varieren van8,95 tot/ 29,95. Een verstopte afvoer is heel vervelend, bovendien komt het meestal ongelegen. Met Muscle Ontstopper (500 ml,5,99 lost u verstoppingen zonder inspanning geheel of gedeeltelijk op. De ontstopper is een gel die langzaam door stilstaand water naar de zwanehals loopt. De geconcen- treerde gelformule zorgt ervoor dat haar- en voedingsresten eenvoudig worden opgelost. Met de diverse Vapona producten die bij AH ver krijgbaar zijn, houdt u insecten als vliegen, mieren en muggen op een zeer effectieve en veilige manier bij u vandaan. Vapona Anti-mug electrical (f 14,99) is zo'n middel. U steekt de speciale houder met vloeistof in het stopcontact van bijvoorbeeld uw woon- of slaapkamer. Zo wordt een geur verspreid die wij niet ruiken, rnaar die muggen op afstand houdt, Als de vloeistof in de houder op is, vervangt u deze door een handige navulling (f 8,99).®©® AllerHande 23

Allerhande | 1996 | | pagina 23