Pure verwennerij voor uw haar! o o o AllerHande O Door het te fohnen, bloot te stellen aan afwisselend y O warmte en kou en door de centrale verwarming kan uw haar er dof en droog gaan uitzien. Daarom moet u uw haar af en toe een beetje verwennen. TIPS VOOR PERSOONLIJKE VERZORCINC Door her haar te wassen met shampoo kan het wat stroef worden en is het sorns moeilijk te kam- men. Een cremespoeling of conditioner vult de oneffenheden tussen de haarschubben op en legt een laagje om elke haar, zodat het oppervlak weer glad wordt en makkelijk doorkambaar is. Ook voor haar in goede conditie is een cremespoe ling zinvol: het laagje beschermt het haar tegen Een intensieve verzorginq de hitte van de fohn. Heeft uw haar een intensieve verzorging nodig, Bij AH vindt u onder andere Cuhl cremespoe- dan zijn er maskers die zijn afgestemd op een spe- ling (f 10,95 ®(D). ciftek haarprobleem. U kunt kiezen uit twee soor- ten maskers: sommige moeten worden uitge- spoeld, andere niet. De maskers die u met uit hoeft te spoelen zijn elke dag te gebruiken op droog en nat haar. Bij AH vindt u van deze soort maskers Organics Haarversterkende Kuur (f 16,99 Elseve direct herstellende ver- zorger (f 7,95 diss hairrepair (f 8,95 Elseve haarpunten-concentraat (f 15,95 en Hennaplus vitamine haarwonder super hairrepair (f 14,95 ©@©j. U kunt ook kiezen voor maskers die u na een bepaalde inwerktijd uit moet spoelen. U gebruikt ze na het wassen op handdoekdroog haar. Een keer per week zo'n masker is voldoende, want ze bevatten over het algemeen een nog hogere con- centratie aan werkstoffen. Bij Albert Heijn vindt u diss haarmasker (f 9,95 Pantene Pro-V intensieve condi tioner [f 14,99 en Organics hairrepair creme [f 12,99 Warme olie: superkuur voor droop haar Voor droog haar is een hot-oil-behandeling heel geschikt. De olie herstelt de structuur en de voch- tigheidsgraad van het haar, waardoor het weer glans, elasticiteit en volume krijgt. De olie mas- seert u in uw haar en na een bepaalde inwerktijd spoelt u de olie er weer uit. Daarna wast u uw haar. Bij AH vindt u V05 hot oil {f 7,95 voor drie tubetjes Cezond eten, gezond haar Ook al is het haar zelfdood, de haarwortels leven wel. Zij halen hun voedingsstoffen uit het bloed. Wat u eet heeft dus invloed op de gezondheid van uw haar. Voor gezond, glanzend haar zijn vooral groente en fruit belangrijk. Met voldoende vitamine B, C en ijzer op het menu zorgt u goed voor uw haar! AllerHande 13

Allerhande | 1996 | | pagina 13