Hap-slik-weg AllerHande NIEUWS OVER DIERENVOEDING De honden hebben het goedgekeurd Het AH Hondenvoedsel is door wetenschappers uitvoerig onderzocht (en goed bevonden) op voe- dingswaarde en werkzame stoffen. Daarnaast zijn met verschillende soorten hon den uitvoerige praktijktests gedaan om te kijken of de Tip Cebruik smulrondjes bij het africhten van uw bond. Ze zijn klein en dus makkelijk mee te nemen als beloning voor 'goed gedrag'. Minder helder, maar extra gezond AH Hondenvoer moet voldoen aan de hoge AH- normen. Een van die normen is dat er geen che- mische kleurstoffen mogen worden gebruikt. Daarom hebben de produkten een minder heldere kleur, maar zijn ze wel gezonder! Verschillende soorten droogvoer De droge complete voeding kan varieren van lekkere, stevige brokkenmix tot een krokante mix van rund, kip en gevogelte. Het droogvoer is verpakt in een com- pacte zak met een handig handvat. Droogvoer voor jong en oud Een puppy heeft veel meer vetten en eiwitten nodig dan een oudere hond. Omdat in de juniorvoeding (kleine brok- ken) meer vetten en eiwitten zitten, is dit voedsel ook bijzonder geschikt voor heel actieve honden die extra energie nodig hebben. Vanaf't vijfde levensjaar wordt de gemiddelde hond wat minder actief. Hierop zijn 'senior'brokken (grotere brok- ken) en diner afgestemd. De brokken bevatten veel vitamines, weinig vet en zijn lekker krokant. brokken uit blik uit blik zijn er in verschil- B lende soorten: 'gewone' vleesbrokken; zachte brokken met kip of lam; pate met stukjes lam of hart, kip/kalkoen, groen- ten en pasta, en zachte brokken met ex tra variatie vlees, groenten en pasta. Snacks voor de lekkere trek Lekkere snacks voor honden zijn snack- strips (als tussendoortje), smulbotjes en smulrondjes. De laatste twee zijn com- pleet voedsel. Goed voor het gebit zijn krokante kluiven. Voor luxe momenten Rundvlees met lam of rundvlees met hart, verpakt in kuipjes van 150 gram, is er voor momenten waarop u uw huisdier eens extra wilt verwennen. Deze maal- tijden hebben een hoogwaardige kwali- teit en zijn makkelijk te 'serveren'. De meeste honden schrokken hun voedsel naar binnen, dus je zou je kunnen afvragen of de geur, de smaak en de samenstelling van hun eten nu wel zo belangrijk is. Omdat AH weet dat dit zo is, is het hondenvoer van het eigen merk nog verder verbeterd. Wat heeft uw hond nodig? Het complete assortiment hondenvoeding van AH bevat alle essentiele voedingsstoffen die uw hond gezond en vitaal kan houden. Naast vlees in tal- loze variaties zitten er ook granen in die de nood- zakelijke koolhydraten leveren. Tezamen met de vetten vormen deze de belangrijkste energiebron. Vetten verhogen tevens de smakelijkheid van het voedsel. Andere belangrijke bestanddelen van een goede hondenvoeding zijn eiwit ten, vitamines en mineralen. Eiwit ten dienen voor de opbouw en het onderhoud van weefsels en organen. Tevens zorgen eiwitten en ruwvezels voor een goede stofwisseling. Via de blikken, het diner en de snacks krijgt uw hond ook de beno- digde vitamines en mineralen naar binnen. dieren het ook echt lekker vonden. Pas toen dat bleek, mocht het nieuwe hondenvoer ook bij AH in de winkel. Onze huishond moet maar afwachten wat hij krijgt. Vroeger was dat voomamelijk wat de pot schafte, maar wat goed is voor rnensen is meestal niet goed voor honden. Diverse wetenschappers hebben onderzocht wel- ke voedingsstoffen een hond echt nodig heeft. In de goede soorten hondenvoeding zitten al die noodzakelijke stoffen in de juiste hoeveelheid en in de goede onderlinge verhouding. De vernieuw- de blik- en droogvoerprodukten van het eigen merk behoren tot de beste soorten dierenvoeding die op de markt zijn. AllerHande 83

Allerhande | 1996 | | pagina 83