Boek nu eeti uniek Bounty-weekend bij Center Pares f] J"1 EEN GEHEEL VERZORGDE TROPISCHE VERRASSING VANAF SLECHTS 249,- P.P. HET WEEKEND-PROGRAMMA IN HET KORT. The taste of paradise BOEKINGSCOUPON Center Pares weet hoe belangrijk vakantie vooruis Heerlijk uitwaaien in de vrije natuur. Tijd maken voor elkaar, voor de kinderen, voor vrienden en niet te ver- geten: voor uzelf. Allemaal dingen die heel belangrijk zijn in het leven. Als u Center Pares kent weet u dat u daar de ideale omgeving vindt om lekker bij te komen. Maar ook dat Center Para voortdurend op zoek blijft naar mogelijkheden om u steeds opnieuwte verrassen. Een exdusief Bounty-weekend in Center Pares Het Heijdeitoos Aan de rand van ebn van de mooiste Limburgse bos- sen vindt u Het Heijderbos (tussen Venio en Nijmegen, nabij Gennep). In dit park organiseert Bounty in de weekends van 31 mei, 7 juni en 14 juni 1996 in samenwerking met Center Para een exdusief en uniek tropisch Bounty-weekend met tal van extra's. Nu vanaf slechts 249,- p.p. Voor 4- en 6-persoons cottages geldt nu de unieke prijs van slechts 249,- per persoon (zie Voor- waarden). Indusief een uniek en voiledig verzorgd tro pisch diner, een tropische brunch en tal van andere extra's. De vergelijkbare consumentenwaarde van een dergelijk tropisch weekend bedraagt maar liefst 349,- per persoon. Dat is dus per persoon 100,- voordeel! Hoe reserveren? U belt (gratis) 06-0300 en vertelt de boekings- telefoniste dat u gebruik wilt maken van het Bounty arrangement. U bespreekt uw verblijf en ontvangt van haar uw boekingsnummer. Dit nummer vult u samen met de overige gegevens in op de boekingscoupon. De voiledig ingevulde coupon stuurt u, in een voldoen- de gefrankeerde envelop, naar Center Para, Afd. Verkooppromotie, Postbus 1342, 3000 BH Rotterdam. Vergeet niet 2 streepjescodes van de Bounty mini's of van de Snickers, Twix, Milky Way of Mars mini's bij te sluiten (natekenen mag ook). De bevestiging ontvangt u dan zo spoedig mogelijk thuis. Voorwaarden De aktie is geldig voor de aankomsten (zie coupon). De aktie is geldig voor een 4- of 6-persoons cottage op Het Heijderbos. Tegen afwijkende prijzen p.p. zijn andere cottage- bezettingen mogelijk (op aanvraag bij Center Para Reserveringsafdeling). Deze aktie geldt niet in combinatie met andere aanbiedingen, kortingen of waardebonnen en niet voor reeds gedane boekingen. Het aanbod geldt zolang de voorraad strekt. Tropische welkomstcocktail Het begint al bij uw aankomst op vrijdagmiddag. U checkt in bij een aparte 'tropische' balie. Daar ontvangt u de sleutels van uw cottage. In uw cottage zijn uw bedden opgemaakt en ligt per persoon een handdoekpakket en toiletsetje klaar. Verder wordt u een tropische welkomstcocktail aangeboden en ontvangt u de eerste aanwijzingen voor de Treasure Hunt: een spannend familiespel, dat zaterdagavond zijn climax vindt in een finale met prachtige prijzen. Treasure Hunt Zaterdag overdag staat o.a. in het teken van die Treasure Hunt. De Market Dome ademt een tropische sfeer uit en in het hele park kunnen er tal van opdrachten uitgevoerd worden. Tropisch buffet Zaterdagavond nodigen wij u uit voor een weldadig tropisch buffet. Zelfs de drankjes zijn dan gratis (behalve buitenlands gedistilieerd). Het buffet vindt plaats in het decor van een fantastische feestavond met een sprankelende tropische show met Caraibische dans en muziek. Aan het slot van de avond vindt dan de prijsuitreiking plaats van de Treasure Hunt. Tropische brunch Zondagochtend sluiten wij het weekend af, althans het tropische gedeelte ervan, met een heerlijke tropische brunch. De rest van het weekend is vervolgens geheel ter vrije besteding. U hoeft uw cottage immers pas maandag- ochtend weer te verlaten. Per boeking kan slechts 1 coupon worden ingewisseld. De coupon is niet inwisselbaar voor contant geld. De genoemde prijzen zijn exdusief reserverings- kosten. Verdien Airmiles Let op! Want bij boeking van het Bounty- weekend ontvangt u van Center Para ook nog de gebruikelijke Airmiles (1 Airmile per 25,- boekings- factuurbedrag). Naam: Adres: Postcode: Woonplaats: Telefoonnr.: Boekingsnr.: Aantal personen: Aankomstdatum"): Q31 mei '96 Q7 juni '96 14 juni'96 c Handtekeninq: 1 aankruisen wat van toepassing is. m

Allerhande | 1996 | | pagina 71