Wijn voor de vogels? Pizza van de maand maart Nieuw verzamel- werk: Schatten van de aarde Twee smaken in een vlaai 'Arm en Rijk kunnen bij mij hun inkopen doen' AllerHande 'V SCHATTEy T*DE SCHATTEN Stuur mij het boek 'Arm en Rijk kunnen bij mij hun inkopen doen' NIEUWE PRODUKTEN Dit voorjaar komt AH met een bijzondere actie. Een heerlijke Zuid-Afri- kaanse wijn met de veelbelovende naam 'Voorspoed', verpakt in een kistje in de vorm van een mooi groen vogelhuisje. Het vogelhuisje is goedgekeurd door de Vogelbescherming. Voor elk verkocht vogelhuisje geeft AH 1aan de Vogelbescherming. U drinkt dus in feite voor uzelf (lekkere wijn), voor de vogels (zij krijgen een huisje) en voor de Vogelbe scherming waarvan het geld weer ten goede komt aan de vogels. Het huisje met wijn kost/ 19,95. Zolang de voorraad strekt. De pizza van de maand maart is de Che- v re pizza f 8,95). De krokante bodem is belegd met pizzasaus en diverse kaas- soorten: Cheddar, Mozzarella en geiten- kaas. De kaas is bedekt met plakjes to- maat, gember en peterselie. U hoeft de pizza thuis alleen nog maar af te bakken in een voorverwarmde oven van ca. 225 "C of gasovenstand 5. Na ca. 10 a 15 minuten is uw pizza klaar. Deze 'Pizza van de maand' ligt in de koelvitrine bij de overige verse pizza's. U herkent de pizza aan de speciale sticker. e Alles over edelstenen, mineralen en de geschiedenis van de aarde kunt u lezen in het nieuwe De Agostini verza- melwerk 'Schatten van de Aarde'. In elke aflevering staan allerlei wetens- waardigheden over de kenmerken, herkomst en eigenschappen van edel stenen en mineralen. Bij elk nummer worden gratis een mineraal en een edelsteen geleverd, zodat er een waar- devolle verzameling kan worden opge- bouwd. Bovendien ontvangt u een ver- zamelband en een verzamelbox. Elke twee weken verschijnt een nieuw num mer. Elk nummer is voorzien van gaat- jes, zodat u het in de speciale verza- melband kunt doen. De eerste vier afle- veringen zijn verkrijgbaar bij AH, daarna kunt u zich abonneren. Het eer ste deel is nu voor slechts 4,95 ver krijgbaar bij AH. Een stukje vlaai is bij de koffie of thee een aange- name verrassing. Een nieuwe, heerlijk frisse roombotervlaai is de AH Lente duovlaai (heel, f 9,95 of half, f 5,95). De ene helft van de vlaai is belegd met abrikozen/ananas/appel, de andere helft met kersen/bessen. Zo heeft u dus twee frisse smaken op een vlaai. U kunt ook een halve vlaai kopen. U krijgt dan ook beide smaken. mi) hun inkopen doen - Albert Heijn. de grondlegger van het AH-con- cern, was geen gewone kruidenier, maar iemand met een missie. Hij wilde alledaagse en luxe artikelen zo goedkoop mogelijk onder de mensen brengen. In het boek 'Arm en Rijk kunnen bij mij hun inkopen doen' beschrijft J.L. de Jager langs welke wegen Ahold zijn huidige status heeft bereikt. U kunt het boek kopen in de boekhandel a 49,95, maar extra voordelig bestellen, a 34,90, met behulp van onderstaande bon. Naam en adres aanvrager (graag in blokletters) Naam: Straat:. Postcode:. Nr: Woonplaats: Telefoon: Ik heb een volledig ingevulde postgiro- of bankcheque a 39,90 34,90 5,- porto- en verpakkingskosten) bijgesloten. Datum Handtekening Stuur deze bon in een voldoende gefrankeerde enveloppe naar: 'Arm en Rijk', Postbus 33,1500 EAZaandam

Allerhande | 1996 | | pagina 23