Primeur: zes unieke koelverse maaltijden 'n Edel pilsje Supersnelle poffertjes Niet zomaar een koekje AllerHande U vindt ze in de koelvitrine: zes nieuwe kant-en- klaarmaaltijden, die zich onderscheiden door een bijzondere verpakking in een overzichte- lijke drievaksschaal. Zo is de smaak optimaal gewaarborgd! Enkele jaren geleden introduceerde Albert Heijn de eerste koelverse maaltijden van het eigen merk. Kant-en-klare maaltijden die u in de koel- kast tot gebruik bewaart en alleen nog maar hoeft te verwarmen in de oven of de magnetron. Niet van vers te onderscheiden, zorgvuldig samenge- steld, heel divers en uitstekend van smaak. Deze gerechten zijn als 'eenpansmaaltijden' verpakt. Bijvoorbeeld rijst met daarop een ragout of een lasagne gevuld met ham en kaas. AH heeft in de loop der tijd een breed assortment aan koelverse maaltijden opgenomen, maar wilde nog rneer tegemoet komen aan de wensen van de klant. Lekkere maaltijden, bijzonder verpakt Want, zo vindt AH, ook de liefhebbers van de 'gewone Hollandse pot' moeten het voordeel van gemak kunnen proeven, dus ging men op zoek naar een ouderwets bord met aardappels, vlees en groenten. En men is erin geslaagd heerlijke maal tijden te bereiden en te verpakken als drie afzon- derlijke componenten (aardappels, puree of rijst, groenten en vlees of vis). Hierdoor proeft u de pure smaak van de onderdelen van de maaltijd. De verpakking is afgedekt met een doorzichtig folie, zodat u goed kunt zien wat erin zit. U kunt de maaltijd in de oven (in ovenschaal) en de mag netron verwarmen. Prik voor het verwarmen in ieder vakje een paar gaatjes. Oventijd: ca. 25 minu- ten op een stand van ca. 100 °C. Magnetrontijd: ca. 6 minuten op 700 Watt, zie gebruiksaanwij- zing op de verpakking. Het folie is na het verwar men van de maaltijd gemakkelijk te verwijderen. Hier kunt u uit kiezen De nieuwe koelverse maaltijden van het eigen merk zijn: andijvie met gehaktbal en aardappels; rode kool met hachee en aardappelpuree; sperzie- bonen met rollade en aardappels; bloemkool met slavink en aardappels worteltjes met kabel- jauwfilet en krielaardappels en kip-kerrieschotel met groentenmix en rijst De inhoud varieert van minimaal 600 gram tot maximaal 700 gram. Dus er is gedacht aan kleine en grote eters. Met bijvoorbeeld een kopje soep vooraf en een fris nagerecht kunt u 'makkelijk' genieten van een complete maaltijd. AH maakt het u makkelijk om poffer tjes op tafel te zetten met Koopmans poffertjes (40 stuks, f 4,99) uit de diepvries. Deze poffertjes kunt u op drie manieren verwarmen; in de koe- kepan, in de oven en in de magnetron. Lekker met een laagje poedersuiker of strooibare zoetstof. De Alfa Bierbrouwerij in het Limburgse Schinnen heeft in december 1995 als enige Nederlandse brouwerij het predikaat 'Bij Koninklijke Beschikking Hofleverancier' gekregen. Daarom heet hun pils Alfa Edel Pils (30 cl, f 0,95,) Dit smakelijke pils en alle andere bieren van de brouwerij worden gebrouwen met bronwater uit de Alfa- bron'. Elk flesje Alfa Edel Pils wordt verzegeld en genummerd. AllerHande 21 De vier soorten Swiss Delice Choco- land (100 g, f 3,49) chocolade koek- jes, o.a. Edelweiss amandelkoekjes en Choquette wafels met hazel- nootvulling zijn niet te versma- den koekjes uit Zwitserland. Het Engelse Fox's Biscuits produceert sinds 1853 koekjes, en dat is te proeven in alle negen soorten die u bij AH vindt. Probeer bijvoorbeeld eens Vienesse milk Chocolate sandwich (150 g, f 2,99)®©: een boterkoekje met cho- coladevulling. Of Classic milk choco late (250 g, f 2,69) een krokant honing-raat koekje met chocolade.

Allerhande | 1996 | | pagina 21