Transparant en naturel de nieuwe lente make-up! AllerHande Nieuwe lente, nieuwe kleuren! Ditmaal is de natuur inspiratiebron geweest voor mooie pure tinten. TIPS VOOR PERSOONLIJKE VERZORCINC Een zo natuurlijk mogelijke uitstraling, daar draait het deze lente om. Maar dat betekent niet dat er helemaal geen make-up aan te pas komt. Het gaat erom tinten te kiezen die een mooi transparant effect opleveren. Cover Girl, het merk dat u bij AH aantreft, heeft voor de lente '96 vooral veel zongebleekte pastels en zachte aarde- tinten in de collectie. Rozerood en zilvergrijs Twee nieuwe kleuren zijn 'Lilac Frost' (zacht rozerood) en 'Roseberty' (rozebruin). Omdat deze tinten vrij dicht bij de eigen huidkleur liggen komen ze heel naturel over. Van deze twee kleu ren zijn elk een lipstick, lippotlood en nagellak verkrijgbaar. Makkelijk, want zo zijn uw make-up kleuren perfect op elkaar afgestemd, Daarnaast zijn er dit voorjaar twee nieuwe oogschaduw-duo's, ook in natuurlijke tinten. Het doosje 'Silver Shimmer Smoke' bevat een blokje grijze en een blokje zomer- bruine oogschaduw. Zilver grijs en groen zijn de kleuren in het doosje 'Frost ed Opals'. Door de twee kleuren uit een duodoosje te combineren krijgen uw ogen een subtiel accent. Dag- nachtcreme bewaren Een dag- en nachtcreme blijft na het openen ongeveer twee jaar goed. U moet de creme dan wel op een droge, koele plaats bewaren. Dus liever niet in de badkamer! Verder is het belangrijk dat de creme schoon blijft. Was eerst uw handen voordat u de creme uit het potje neemt. Make-up met iets extra's De make-up van Cover Girl is prettig in het gebruik. De oogschaduw is makkelijk egaal aan te brengen en blijft lang zitten zonder uit te lopen of te vervagen. De nagellak bevat een ingebouwde topcoat, die de nagels versterkt en beschermt. De lipstick draagt niet voor niets de naam 'Contin uous Colour': microfijne pigmentdeeltjes zorgen ervoor dat de kleur beter en langer houdt. Verzor- gende en hydraterende bestanddelen in de lip stick houden uw lippen zacht en soepel. Prijzen: lipstick 9,95, lippotlood 5,95, nagellak/ 6,95, oogschaduw- duo/ 7,95. :miiiiiiiiiiiiiiiuui! CLEAN Schone kwasten voor een beter resultaat De kwasten die u gebruikt om blusher, oogschaduw of poeder aan te brengen, moeten regelmatig schoongemaakt wor- den, Ze komen namelijk steeds in aanra- king met uw gezicht, en nemen dan vuil, huidvet en bacterien mee. Vervolgens gaat u met dezelfde kwast weer over de make-up heen, zodat ook de make-up vuil wordt en daarom soms wat vettig kan worden. U kunt uw kwasten schoon- maken in een sopje van lauwwarm water en een klein beetje shampoo of hand- wasmiddel, Daarna spoelt u ze goed schoon tot alle zeepresten eruit zijn. Laat de kwasten staand drogen, zodat ze mooi in vorm blijven. Schone kwasten zijn niet alleen hygieni- scher, ze nemen ook makkelijker poeder op en zorgen dus voor een mooiere make-up. AllerHande 19

Allerhande | 1996 | | pagina 19