Volgend Nummer het Verre Oosten Smakelijk Gestoomde Groentegerechten Alles WAT U Wilt Weten over Rijst Colofon SUPERSNELLE GERECHTEN UIT AllerHande verschijnt veertien keer per jaar. Gratis verkrijgbaar in alle AH-winkels. Uitgever: Albert Heijn bv, Antwoordnummer 250, I 500 VC Zaandam Bladmanager: Marion van Dam Redactie-coordinatie: Annet Bouman Advertentie-administratie: Wim Groot Assistentie en abonnementen: Marja van 't Veer Redactionele realisatie: Media Partners, Amstelveen Hoofdredacteur: Reijer Blankenspoor Art Director: Ger Schoolenaar Chefredacteur: Mieke van Laarhoven Redacteur: Tanja Zetzema Redactie-assistente: Astrid Maas Account Director: Rene Repko Technische coordinatie: Karl van der Vlies Aan dit nummer werkten mee: Sarah Altham, Judith Bakkers, Nick Barker, Hilda de Boer, Janine van Dijk, Lotti Elfferich, Kea Engbers, Kristian Esser, Cyn Ferdinandus, Sean Fitzpatrick, Roya Hamburger, Rik v.d. Heiden, Clara ten Houte de Lange, Kamer 465, Frans Koene, Marjolein Koolhof, Anka Kresse, Rob Ligthart, Manfred Meeuwig, Annelies Morris, Bart Nieuwenhuijs, Ingmar Niezen, Gijsbert Raadgever, Magda v.d. Rijst, Geert Santhuizen, Lieke Schlichte Bergen, Seegers Deana, Ronald Slabbers, Nel Stap, Mary Stottelaar, Studio voor Fotografie, Sandra Timan, Dick Valenteijn, Carel Verduin, Joost Visser, Angela de Vrede, Sylvia Weve Druk: Rotogravure Etten, Etten-Leur 1996 Media Partners Niets van deze uitgave mag, in welke vorm en op welke wijze dan ook, worden overgenomen zonder voorafgaande schriftelijke toestemming van de uitgever. Service informatie Informatie en reacties uitsluitend: AH Servicelijn, tel.: 06-0305 Aanbiedingen geldig van 2 t/m 13 januari 1996 Reclameprijzen die u in dit blad tegenkomt, zijn geldig van dinsdag 2 t/m zaterdag 13 januari 1996. Receptprijs is richtprijs De bij de recepten vermelde prijs per persoon (of per portie) is een richtprijs. Door geringere of grotere aanvoer van in- gredienten kan de werkelijke prijs wat hoger of lager uitvallen. Met reclamecheque toch profiteren van aanbiedingen Soms is de voorraad van een aanbieding al op, terwijl er nog klanten van willen profiteren. In dat geval kunt u bij de kassa een reclamecheque krijgen, waarmee u een week later -als de voorraad tegen de normale prijs weer is aangevuld- toch dat artikel tegen de aanbiedingsprijs kunt kopen. Dit geldt niet voor de 'zolang de voorraad strekt' aanbiedingen: die herkent u aan een sterretje Welke produkten in welke winkels Produkten waarvoor in AllerHande wordt geadverteerd of waarover wordt geschreven, kunt u in alle AH-winkels kopen, behalve wanneer er kleine omcirkelde cijfers bij staan. Dan zijn die produkten alleen verkrijgbaar in AH-winkels waar u op de deur een van die cijfers ziet. De ingredienten van de recepten in AllerHande zijn in principe verkrijgbaar in alle winkels met een of op de deur. Incidenteel kan het voorkomen dat een genoemd produkt alleen in winkels met een of een (D op de deur verkrijgbaar is. AllerHande 59

Allerhande | 1996 | | pagina 61