Euroshopper: meer keuze in voordelige kwaliteit Eerste jaar Air Miles: groot succes Kristalactie afgelopen Bij AH vindt u al sinds enkele maanden een ruim aanbod aan voordelige Euroshopper-produkten. De gunstige prijsstelling hiervan is mede mogelijk door de gezamenlijke inkoop door AH met andere supermarkten in Europa. WINKELNIEUWS Al sinds de start in oktober 1994 is de Air Miles-spaaractie een overweldigend succes. Een jaar later, in oktober 1995, waren er in totaal al ruim drie miljoen spaarders en nam de helft van de AH-klanten deel aan de spaaractie. Het aantal bedrijven dat Air Miles verstrekt, nam in dit eerste jaar toe van tien tot zo'n drieentwintig. De meest populaire spaardoelen bleken de Efteling (in oktober vorig jaar waren er al ruim 30.000 spaarders die hun Air Miles hadden ingewisseld voor een Eftelingkaartjei), Center Pares, Maduro- dam, KLM-vliegreizen en bootreizen van Stena Linetezijn. De AH Kristalactie is onlangs beeindigd. U ontvangt dan ook geen kristalzegels meer bij uw boodschappen. Wei kunt u voile spaar- kaarten nog tot en met 27 januari inleveren, zodat u nog even de kans hebt om tegen een aantrekkelijke korting bijvoorbeeld fraaie kristallen glazen, een fruitschaal, karaffen (groot en klein), een vaas of een bonbonniere mee naar huiste nemen. ment wordt daarom voortdurend verder uitge- breid. Aanvankelijk waren er zo'n zestig Euro shopper-produkten, varierend van brood en koffie tot shampoo en luiers. In de afgelopen maanden zijn daar veel nieuwe artikelen bijgekomen, waar- onder zonnebloemolie, gerookte zalm en vlaaien. Naar verwachting zal het totale aantal produkten, verdeeld over alle produktgroepen, in de loop van dit jaar rond de 200 komen te liggen. In September vorig jaar introdu- ceerde Albert Heijn, naast de bestaande artikelen van A-merken en het eigen merk, een nieuwe produlctlijn onder de naam Euroshopper. Deze produkten zijn goed van kwaliteit en aantrekke- lijk geprijsd. De gunstige prijs is mogelijk door- dat AH veel artikelen op grote schaal inkoopt, in gezamenlijk overleg met supermarkten in andere landen van Europa. De produkten worden zo gemaakt dat ze in meerdere landen verkocht kun- nen worden. Dat verklaart waarom u bijvoorbeeld op de verpakking van Euroshopper patates frites in wel tien talen kunt lezen wat erin zit. Meer keuzemogelijkheden Met de Euroshopper-produkten wil AH de klant nog meer keuzemogelijkheden bieden. Zo geeft u bij het ene artikel misschien de voorkeur aan een wat duurder A-merk of het eigen merk en kiest u bij een ander produkt liever voor een lagere prijs. Om het u makkelijk te maken vindt u gelijksoor- tige artikelen steeds meer bij elkaar in de schap- pen, zodat u in een oogopslag de prijzen kunt vergelijken. U herkent de voordelige produkten direct aan het opvallende Euroshopper-logo. Uitbreiding van het assortment Inmiddels is gebleken dat AH met het grotere aanbod duidelijk in de behoefte van de consu- ment voorziet. Steeds meer klanten maken gebruik-van de mogelijkheid om per artikel uit verschillende prijsklassen te kiezen. Het assorti- AllerHande 57

Allerhande | 1996 | | pagina 57