natrena Lekker in balans met Natrena Als u uw koffie of thee graag gezoet drinkt, zijn Natrena zoetjes een ideale oplossing. En wie graag een beetje zoet toevoegt aan toetjes, fruit en pannekoeken gebruikt natuurlijk Natrena kristalpoeder. En dan is er ook nog Natrena vloeibaar, voor koken en bakken. Met Natrena doet u geen concessies aan uw smaak en weet u dat u er goed aan doet. Immers, Natrena past bij een manier van leven waarbij alles lekker in balans is. Lekker met z'n tweetjes er tussenuit. Wat u ook zeker goed zal doen, is er eens lekker tussenuit gaan. Natrena heeft nu een spectaculaire aanbieding: Gratis 3 hotelovernachtingen! Bij aankoop van 2 Natrena aktieverpakkingen (600 zoetjes, 1200 zoetjes, vloeibaar 125 ml. en kristalpoeder 70 gr.) biedt Natrena u een zeer aantrekkelijk hotelarrangement, waarbij u lalrena gena gratis 3 hotelovernachtingen voor 2 personen in een hotel naar eigen keuze krijgt. Er is slechts een voorwaarde: ontbijt en diner dienen in het hotel gebruikt te worden en komen voor eigen rekening. Waar u uw verblijf wilt doorbrengen, is geheel aan u. U kunt kiezen uit meer dan 200 hotels in Nederland, en zes andere Europese landen, varierend van 5-sterren hotels tot intieme familiehotelletjes. Heeft u uw keus bepaald, dan kunt u zelf direkt reserveren bij uw favoriete hotel. U heeft een jaar lang de tijd om van deze aanbieding gebruik te maken, zodat u heel flexibel bent in het kiezen van het tijdstip dat u wilt gaan. Reageer snel want het aantal aktieverpakkingen is beperkt. U kunt meerdere keren gebruik maken van dit aanbod. Kijk voor de volledige aktie-informatie op de Natrena aktieverpakking in uw Albert Heijn.

Allerhande | 1996 | | pagina 18