AHA Vraag en Antwoord 'r Is het servies van gematteerd gekleurd glas vaatwasmachine- en magnetronbestendig? Sinds kort ben ik in het bezit van het gematteerde en gekleurde servies dat in uw winkel verkrijgbaar is. Is dit servies magnetronbestendig en kan het in de vaatwasser gereinigd worden? Mevr. R. te R. Dit glazen gematteerde en ge kleurde servies kan niet in de magnetron gebruikt worden, maar u kunt het wel in de vaat- wasmachine reinigen. Wat is de rol van Nedam- trust inzake het AH Vaste Klanten Fonds? Als deelnemer van uw Fonds zou ik graag willen weten wat precies de rol is van Nedamtrust. Dhr. H. te C. Nedamtrust ofwel het Neder- lands Administrate Trust- kantoor (NATK) voert voor het Vaste Klanten Fonds de functie van Bewaarder uit. De Bewaar- der is verantwoordelijk voor het voeren van de administratie. Op het kantoor in Amsterdam wor den dus de zegel- en bankstor- tingen verwerkt, opdrachten van participanten tot wijzigingen en/of opname uitgevoerd. Ook de overzichten naar de partici panten met verwerkte mutaties, bijgewerkte saldi en de jaarop- gave worden door Nedamtrust verzonden en tevens geven zij de dagelijkse koersinformatie naar de pers en de gratis koers- Is het mogelijk om flessen met eigen etiket te laten bottelen? Ow V°or een PartY heb ik een grote hoeveelheid rode en witte wijn nodig. Kan de wijn ook voorzien worden van een eigen etiket? Mevr. K. te Z. Het is mogelijk om de huiswijn, die bij ons produk- tiebedrijf Marvelo wordt gebotteld, te laten voor zien van een etiket met uw naam erop. De minima- le afname moet dan wel zeshonderd flessen zijn en de bestelling moet minimaal acht weken van tevo- ren geplaatst worden. De flessen kunt u in uw AH- winkel bij de supermarktmanager bestellen. lijn (06-0228082). Feitelijk zorgt Nedamtrust voor het uitvoeren van het vastgestelde beleggings- beleid. Het beleid wordt hierbij bepaald door de Beheerder (MeesPierson) en de Raad van Toezicht. Is de AH Camembert gemaakt van rauwe melk? In verband met mijn zwan- gerschap eet ik momenteel geen kazen die met rauwe melk zijn bereid. Is de camembert van uw eigen merk met rauwe melk bereid? Mevr. v.d. K. te A. De AH Camembert is bereid met gepasteuriseerde melk. AH ver- koopt geen ongepasteuriseerde kazen meer om ieder risico met eventuele schadelijke bacterien uit te sluiten. U kunt de camem bert van ons eigen merk dus met een gerust hart eten. Is de pastapan van Delverde ook geschikt voor de kera- mische kook- plaat? Ik heb met sinterklaas een keramische kookplaat gekre- gen. Kan ik de pastapan van Delverde op de keramische kookplaat gebruiken? Dhr. V. te M. De pastapan van Delverde is geschikt voor gas, elektra en de keramische kookplaat. Deze pan is niet geschikt voor inductie en een kookplaat met halogeen. Wordt er aan roomboter caro- teen toegevoegd? In verband met een allergie wil ik het volgende vra- gen: wordt in de roomboter van uw eigen merk caroteen toegevoegd? Mevr. H. te G. Aan geen enkele soort room boter wordt caroteen (E 160) toegevoegd. Roomboter heeft van nature al een gele kleur. Aan margarines wordt om die reden meestal wel caroteen toege voegd. In welke olie worden de AH Oliebollen gebakken en wordt er een conserveermid- del gebruikt? Ik zou graag willen weten in welke soort olie de AH Olie bollen worden gebakken en of er een conserveermiddel wordt gebruikt. Mevr. v. V. te W. De kant-en-klare oliebollen die Albert Heijn verkoopt worden gebakken in soja-olie en er wordt geen conserveermiddel gebruikt. De oliebollen zijn drie tot vier dagen buiten de koel- kastte bewaren. Kan fillo- blader- deeg opnieuw worden ingevro- ren? Ik wil uit de diepvries Easy filloblader- deeg gaan kopen en de blaadjes deeg vullen met gehakt. Deze wil ik dan opnieuw invriezen om met de jaarwisseling te gebrui ken. Omdat produkten meestal niet voor de tweede keer kunnen worden inge- vroren, vraag ik me af of dit wel kan? Mevr. S. te A. U kunt het fillobladerdeeg opnieuw invriezen, op voorwaar- de dat het gehakt vers en niet eerder ingevroren is geweest. Het gevulde fillobladerdeeg is ca. een maand in de diepvries houdbaar. Wilt u iets meer weten over produkten die bij AH verkrijgbaar zijn, dan zal de bedrijfs- leiding in uw AH-winkel met genoegen uw vragen beantwoorden. Met vragen over recepten in AllerHande kunt u terecht bij de AH Servicelijn (06-0305). Interessante vragen over produkten worden in deze rubriek gepubiiceerd. Om redenen van privacy worden hierbij alleen de initialen van de vraagstellers afgedrukt. AllerHande 101

Allerhande | 1995 | | pagina 97