WIJN VAN DE UITVINDER ZELF. I I In het zondoorstoofde heuvelland van Toscane in Italie worden voortreffe- lijke wijnen gemaakt Bijvoorbeeid door de familie Ricasoli, die al sinds 1141 vooraanstaand is in het gebied. De Ricasoli's hebben aan de wieg ge- staan van belangrijke kwaliteitsregelingen en -garanties voor Italiaanse wijnen en in 1841 was hetzelfs een Ricasoli (Baron "Bettino") die de ideale samen- stelling van de Chianti "uitvond*. Van dit belangrijke wijnhuis hebben we bij Albert Heijn drie wijnen om uw noordelijke hart wat te verwarmen. Een 1994 Chianti Ricasoli. Kobijntood, soepel, met veel truit in ae geur. Heerlijk bij pasta en pizza, maar ook bij andere gerechten en gewoon zo maar. Een 1993 Chianti Classico Ricasoli. Afkomstig uirhet hart van het Chianti- gebied (vandaar de toevoeging "classico"). Een topwijn, met een voile smaak en een uitnodigende geur, die een jaar heett liggen rijpen in eikehouten fusten. En een 1994 Orvieto Classico Ricasoli Een trisse witte wijn uit Umbria met een kruidig karakter die behoort tot het beste wat de streek voortbrengt 88 AllerHande U kunt kiezen uit vier variaties: Provencal, Mexicana, Bombay, Toscane. Chlllos zijn ideaal te combineren met diverse soorten gemengde sla voor een snelle, gezonde en smakelijke maaltijd. Chlllos, aardappeltjes met smaak! Inhetkoelvak van de groenteafdeling. Chlllos, zijn verse, gekruide aardappeltjes met een eigen smaak. De smaak van vakantie, buitenlandse eetavonturen en gezelligheid.

Allerhande | 1995 | | pagina 88