le lekker gevulde room- boter strooiselvlaai met Amarenekersen. De vlaai smaakt fris-zoet, is dik be- strooid met poedersuiker en opgevrolijkt met een kersidecoratie (hele vlaai 8,95, halve vlaai 5,45). KtRST op z'n 'Limburgs' Een flinke punt vlaai bij de koffie serveren is een goede Limburgse gewoonte. Waarom zou u dat met de kerst niet ook eens probe- ren? AH biedt u hiervoor de gelegenheid met een specia- GfiEN KERSTFEEST ZONDHR KERSTSTOL Een dikke snee vruchten- brood besmeerd met room- boter inaakt niet alleen een feestelijk kerstontbijt com- pleet, maar smaakt ook heerlijk bij een kopje thee of koffie. Kiest u bijvoor- beeld eens voor de luxe kerststol met amandelspijs van AH, die boordevol vrucliten en rozijnen zit en wel 1000 gram weegt (f 9,99). Heel bijzonder is ook de Schwarzwalder Kirsclistol die gevuld is met amandelspijs, kersen en chocolade (400 g, AH, 3,98). Partybroodjes, die heel geschikt zijn voor bijvoor- beeld een uitgebreid ont- bijt samen met de kinde- ren. Er zitten 4 harde witte broodjes, 4 witte bolletjes met sesamzaad en 4 crois- santjes in een pak 3,45). Beide soorten broodjes maakt u in een oogwenk warm in de oven. Kleine broodjes. GROOT l'LEZIER Dat staat leuk bij een kerst- etenije: een mandje met mini-busbroodjes van AH. Een pak mini-busbroodjes bevat 4 witte broodjes, 2 bruine broodjes en 2 brui- ne broodjes met sesamzaad {f 3,79 3 4 ;5 j. Ook heel grap- pig zijn de kleine AH SUPERCROTE GAMBA'S U maakt snel een verras- send lekker en feestelijk voorgerechtje met deze grote, ongepelde gamba's. U bakt ze heel eenvoudig in wat olie en u brengt ze op srnaak met groene kruiden, peper en zout. (J kunt bij- voorbeeld ook telkens 2 garnalen aan een satestok- je rijgen, zodat u spiesjes krijgt. Serveer dit vooralje bijvoorbeeld met een (kant-en-klaar) knoflook- sausje. U vindt deze gamba's in de diepvries.

Allerhande | 1995 | | pagina 5