iliite Jf^HCTNOC... mmzmm The Phantom of the Opera blijft in ieder geval tot en met maart, 1996 in het VSB Circustheater te zien. De recensies waren in augustus 1993 unaniem loverid. Bovendien blijft het publiek enthousiast: 'Nog nooit heb ik zoiets indrukwekkends gezien' aldus de heer Vermeulen uit Enschede, 'het is een kleurrijk spektakel en zo ontroerend'. Mevrouw Beckers uit Wageningen was er stil van: 'Prachtig, prachtig, ik heb er geen woorden voor', verzuchtte ze en haar Maastrichtse vriendin voegde er aan toe 'The Phantom is echt het mooiste dat ik ooit gezien heb! Ik ga mijn ouders uitnodigen om ook eens deze voorstelling te bezoeken. Een leuk cadeau voor onder de kerstboom'. Tenslotte Marleen Ilaan uit Groningen: 'Ik ben hier nu voor de zesde keer en ik heb weer tranen in m'n ogen: de muziek, het decor, de ontroering. Fantastisch'. Albert Ileijn maakt het voor de lezers van AllerHande nog aantrekkelijker om een bezoek aan 'The Phantom' te brengen. Als u nu met behulp van de bort op deze pagina kaarten reserveeit voor The Phantom of the Opera ontvangt u een korting van vijfentwintig gulden. Een prachtige kans om die prachtige musical te zien... of nog 'es te zien... BON A1 1.500.000 mensen passeerden de drempel van het Scheveningse theater, waar sinds augustus 1993 de musical The Phantom of the Opera is gehuisvest. Inmiddels heeft deze produktie van de succesvolle Britse componist Andrew Lloyd Webber alle denkbare theaterrecords gebroken. By gebruikmaking van de Visa Card worden do kaarten direct toegezonden: by gebruik van de acccptgiro worden de kaarten na ontvangst en verwerking van de betaling toegezonden. Indicn door u gewenste data nitverkocht zyn, wordt er door de Phantom Phone kontakt. met u opgenomen. le rang beperkt bcschikbaar Produktie: Joop van den Ende Theaterprodukties B.V. i.s.m. The Really Useful Theatre Company Ltd Ik wil graag kaarten reserveren voor The Phantom of the Opera (uitsluitend voor de voorstellingen op dinsdag-, woensdag-, donderdag- en zondagavond t/rn 31 januari 1996) le voorkeur2e voorkeur 3evoorkeur Gewenst aantal kaarten en rang (maximaal vier kaarten per bon) Rang Aantal Rang Aantal le rang* 85,00 in plaats van/110,-) 2e rang 75,00 in plaats van/100,0 3e rang 65,00 in plaats van/90,0 4e rang 45,00 in plaats van 70,0 D Ik ga akkoord met een lagere rang indien de voorkeursrang is uitverkocht Ikverzoektevensvoorpersonen een dinette reserveren voor/85,-per persoon Ik betaal via mijn Visa Card. Het nr. van de card is vervaldatum Ik wil graag een acceptgiro ontvangen. Naam: Postcode/Woonplaats: Telefoon (overdag); Handtekening: Stuur bovenstaande bon in een gefrankeerde envelop naar de Phantom Reserveerlijn, Postbus 2500,1430 CV Aalsmeer.

Allerhande | 1995 | | pagina 63