Voor de kleintjes is alleen het beste goed genoeg Waarom adviseren tandartsen Sensodyne? p- WJiu» Ul 1 de anatomisch verantwoorde speen Sensodyne. De bewezen bescherming tegen pijn bij gevoelige tanden, royaal aan die eis! beweging van de 0 onderkaak. NUK dental Een Zwitsers l<wa'iteitsPr0C,ukt van Lamprecht A.G. - Zurich. Voor Nederland: Ticomex B.V. Postbus 2214700 AE Roosendaal. Om de natuurlijke ontwikkeling van kaken en gehemelte te kunnen waarborgen, dient een (fop)speen zo perfect mogelijk aan de vorm van de moederborst te zijn aange- past. De bibi-dental spenen en fopspenen - vervaardigd van hygienische siliconen - voldoen Dit sterk gewelfde vlak bevordert de gezonde ontwikkeling van het gehemelte. Twee luchtgaten in de plaat garanderen extra veiligheid De vlakke hals bevordert de normale, ongedwongen stand van de mond. De anatomisch gevormde plaat is aan- gepast aan de mond van het kind, zodat er genoeg ruimte is tussen speen en neus, om ongelukken te voorkomen. Tegen dit vlak drukt de tong, water toe bij- draagt, dat de speen altijd in de juiste positie gebruikt wordt. Hier ligt de onderlip stevig tegenaan en dit bevordert de Omdat meer dan 30 jaar wctenschappelijk ondcrzock heeft geresulteerd in een tandpasta die gevoelige tanden het beste beschermt. Sensodyne legt een beschermend laagje rond uw tandhalzen waardoor koud, warm, zoet en zuur geen pijn meer veroorzaken op uw gevoelige tanden. Ook de Consumcntengids van novcmber '94 toont aan: van alle geteste tandpasta's voor gevoelige tanden komt Sensodyne F als beste uit de bus. Kortom, Sensodyne is op dit gebied de absolute auto- riteit. Voor meer informatie bel gratis 06-0226809, Stafford Miller Nederland B.V. Hoofddorp. floortdf 62 AllerHande

Allerhande | 1995 | | pagina 62