op CD's naar keuze 7 \i\n qenief v Iglo Thuismenu heeft voor u een grootse aktie waar muziek in zit. Op uw favoriete muziek op CD spaart u bij Iglo voor een korting tot f 10,-1 U kunt de streepjescodes sparen van alle 25 lekkere vriesverse maaltijden van Iglo Thuismenu. Een echte uitkomst als koken eens niet uitkomt. Doe dus ook mee en geniet met Thuismenu van Iglo en uw favoriete muziek! adres: postcode: naam _plaats: bankrekeningnr gironummer Lever deze bon in bij Vroom en Dreesmann. Plak hier uw streepjescode Plak hier uw streepjescode Plak hier uw streepjescode Hoe krijgt u deze smakelijke korting? Knip de streepjescodes uit de Thuismenu verpakkingen. Plak 3 of 5 streepjescodes op deze spaarkaart of op een Thuismenu spaarkaart uit de winkel. Vul uw naam en adresgegevens volledig in. Lever uw spaarkaart met de CD van uw keuze in bij de kassa van Vroom en Dreesmann. De korting wordt direkt in de prijs verwerkt. Spaar de streepjescodes. - Spaar 5 streepjescodes voor een korting van f 10,- aan de kassa bij Vroom en Dreesmann op iedere CD vanaf f 39,95. - Spaar 3 streepjescodes voor een korting van f 5,- aan de kassa bij Vroom en Dreesmann op iedere CD vanaf f 24,95. - U kunt maximaal een spaarkaart per CD inleveren. Natuurlijk mag u meedoen zo vaak u wilt. - Indien u geen korting op CD's wilt, kunt u de helft van het bedrag aan korting ontvangen op bank of giro. Vul dan op de spaarkaart tevens uw bank- of gironummer in. Voor een voile spaarkaart met 5 streepjescodes van Iglo Thuismenu ontvangt u f 5,- en voor een spaarkaart met 3 streepjescodes ontvangt u f 2,50 op uw bank- of giro-nummer. Maximaal 1 spaarkaart per inzending. Inzenden in een voldoende gefrankeerde envelop naar: Iglo - Ola B.V., Thuismenu CD aktie, Postbus 9910, 3506 GX Utrecht. - De aktie loopt tot en met 31 december 1995. Plak hier uw streepjescode

Allerhande | 1995 | | pagina 47