Kwaliteits- Pizza van de Maand: Chicago Pizza CITRUSFRUIT Meer Varieren met Vis K'O-R'T N'hE'U'W'S AH heeft als pizza van de maand no- vember gekozen voor de typisch Amerikaanse Chicago pizza. Deze har- tige pizza is rijkelijlc belegd met bar- becuesaus, mozzarella- en cheddar- kaas, pittig gekruid rundvlees, kip, hamreepjes, paprika en peterselie. U hoeft de pizza thuis alleen maar af te bakken in een voorverwarmde oven van ca. 225 °C of gasovenstand 5. Na ca. 10 a 15 minuten is uw pizza klaar. Deze 'Pizza van de maand' ligt in de koelvitrine bij de overige verse pizza's. U herkent de pizza aan de spe- ciale sticker. ainds kort kunt u bij AH van nog meer vissoorten genieten. De Hollandse gar- nalen bijvoorbeeld zijn weer terug in het assorti- ment. Net als de roze gar- nalen zitten ze voortaan in een handige nieuwe ver- pakking, die wat kleiner is en daardoor minder ruim- te in beslag neemt in uw koelkast De gerook- AllerHande 19 MOOIE EN HANDIGE BABYFLES EN SPEEN De nieuwe Avent babyfles (250 ml, 12,50 bij AH is mooi en handig en benadert door de ronde, zachte flesvorm het gevoel van de moederborst. Ook de sili- conen Bibi fles- en fopspenen (vanaf 5,95) zijn aan de vorm van de moederborst aangepast. Bibi fles- en fopspenen zijn in diverse kleuren en motieven verkrijg- baar voor baby's vanaf I dag, 6 maanden en 12 maanden. De fop spenen zijn er met ring en als slaap- speen zonder ring. te Schotse zalmfilet van Fame is er nu ook in een kleine verpakking van 50 gram. De zuurstofarm verpakte verse vissoorten zijn uitgebreid met zalmfi let, Nijlbaarsfilet en gebak- ken funvisjes: gepaneerde stukjes koolvis in de vorm van een vis Leuk en lekker voor de kinderen! Voor de fijnproevers heeft AH een zeevruchtensalade (met o.a. inktvis, mosselen, gamalen en groenten), ge- marineerde ansjovisspies- jes (van opgerolde ansjovis- filets met een olijf erin) en gemarineerde sardinefilet- spiesjes in olie Deze delicatessen van het merk Medusa liggen in de koelvi trine en zijn ca. 2 maanden houdbaar. VOEDING VOOR FOTOCAMERA EN GEHOORAPPARAAT Ook voor batterijen voor fotoca- mera's en gehoorapparaten kunt u sinds kort bij AH terecht. Voor gehoorapparaten heeft u keuze uit vier soorten batterijen: DA 675; DA 13; DA 3 12 en DA 230/10 (6 stuks, f 12,95). Daarnaast heeft AH drie soorten lithium/fotocamerabatterijen: DLI23A 17,95); DL223A 29,95) en DL245 29,95). U vindt de batterijen bij de ser- vicecounter. samen, de firma Langen uit Geleen. Deze firma zorgt ervoor dat het citrusfruit dat op maan- dag geoogst wordt nog voor het weekeinde in de winkels ligt. Alle Spaanse sinaasappels en mandarijnen van AH's eigen merk Chico worden geleverd door E. Martinavarro S.A., een van de grotere exporteurs in Spanje. De exclusieve samen- werking tussen AH en dit bedrijf is uniek en staat garant voor de beste kwaliteit citrusfruit 31 meer dan 25 jaar lang betrekt Albert Heijn, als enige in Nederland, alle Spaanse sinaas appels en mandarijnen van Martinavarro. Deze exclusieve samenwerking heeft veel voordelen. Speciaal voor AH selecteert Martinavarro na- melijk het beste citrusfruit dat de plantages in de gebieden rond Valencia en Huelva opleveren. Omdat AH de grootste klant is, beschikt AH altijd over vol- doende sinaasappels en mandarijnen van uitstekende kwaliteit. Ook voor het vervoer van het rijpe fruit naar ons land werkt AH met een bedrijf

Allerhande | 1995 | | pagina 19