e Hulpjes gebruik goed uit in schoon water en laat hem drogen. Zo blijft de zeem zolang mogelijk zacht en soepel. Een synthetische zeem, zoals de AH Huishoudzeem, de Sorbo wonderzeem en de Sorbo interieur/sanitair- zeem, is een goed(koper) alternatief voor de natuur- zeem, Deze zemen kunnen veel water opnemen, zijn soepel uit te wringen en bestand tegen diverse reini- gingsmiddelen. Daarom zijn ze uitstekend geschikt voor het drogen van houtwerk, omlijstingen en voor alle andere karweitjes, waarvoor u de echte zeem liever niet gebruikt. SCHUURSPONSEN Het favoriete schoonmaak- produkt voor menigeen is de schuurspons. Om goed en krachtig te kunnen reinigen is een schuurspons aan een steel, zoals de Sorbo clean- boy, een uitkomst. Voor het reinigen van erg aangekoekte pannen en ander vaatwerk zijn er de Sorbo pansponsen. Door de grove structuur van de roestvrije staaldraden is het hardnekkige vuil goed los te krijgen. Op de ge- bruiksaanwijzing staat voor welke soort pannen deze panspons geschikt is. Een van de schuursponsjes uit het assortiment van Multy is speciaal geschikt voor het schuren van pannen met een teflonlaag. Het teflonsponsje heeft een speciaal zacht, soe pel en toch stevig wit schuurvliesje dat de teflon laag niet beschadigd. Dweilen Voor het onderhoud van gladde vloeren is de dweil nog altijd het meest prak- tisch. De AH Geweven dweil is geschikt voor het ruwe werk en de AH Non-woven dweil voor lichtere karwei tjes. Voor tegels en plavuizen heeft AH een spedale plavui- zendweil. ZlLVER- OP KOPERPOETSDOEK Om het poetsen van zilver en koper zo gemakkelijk moge lijk te maken zijn er speciale zilver- en koperpoetsdoekjes bij AH verkrijgbaar. Beide doekjes zijn geimpregneerd met een werkzaam middel, Bevochtig een ldein hoekje van de doek en wrijf daar- mee het voorwerp in. Poets vervolgens met het droge deel van het doekje uit voor een blinkend resultaat. Huishoudhandschoenen Om bij alle karweitjes in huis uw handen en nagels te beschermen kunt u de huishoudhandschoenen van AH aantrekken. Dit kan irri- taties aan de handen voor- komen. Ze zijn verkrijgbaar in de maten klein. middel en groot. AllerHande 89

Allerhande | 1995 | | pagina 89