IESTA Real Mexican Taste. Simply Delicious Tacos de Polio Tacos Tortillas 1/4 krop ijsbergsla, in reepjes 1 grote avocado 10Og geraspte kaas 115g Casa Fiesta Jalapeno Peppers (gesneden) 1 potje Casa Fiesta milde of hete Taco Sauce 25g boter of margarine zout en peper Bereiden: Bestiooi de kipfilet met zout en peper. Verhit de koekepan met boter of margarine. Bak de filet in 10 minuten random bruin en laat hem afkoelen. Snij hem daama in reepjes van ca. 1 cm. Venvarm de oven voor op 200°C en plaats de Taco-schelpen 4 a 5 minuten in het midden. Vul ze daama met de lauw-warme kip filet, avocado schijfjes, gesnip- perde ui, stukjes tomaat, reepjes sla, geraspte kaas en de Jalapeno Peppers. Nu alleen nog wat milde of hete Taco Sauce erover. (voor 4 personen) 500g biefstuk in reepjes 12 Casa Fiesta Taco-schelpen 2 tl Casa Fiesta Seasoning Mix 2 el olie 1/4 krop ijsbergsla, in reepjes 1 /2 bakje kerstomaatjes, gehalveerd 50g geraspte Cheddar kaas Casa Fiesta Hot Pepper Sauce 1/2 potje Casa Fiesta Taco Sauce Bereiden: Verwarm de oven voor op 200°C en leg de Taco-schelpen ca. 5 minuten in het midden. Bestrooi het vlees met Seasoning Mix en verhit de olie in de koeke pan. Bak het vlees in ca. 3 minuten onder voortdurend omscheppen bruin. Vul de Tacos met de biefstuk, sla, tomaatjes en kaas. Besprenkel ze met Hot Pepper Sauce en ser- veer de Taco Sauce er apart bij. (voor 4 personen) 1 blik (453g) Casa Fiesta retried beans (=gebakken bonen) 1 pak Casa Fiesta soft flour tortillas 60g sour cream of creme fraiche 1 grote tomaat 200g geraspte (belegen) kaas 115g Casa Fiesta Taco Sauce Jalapeno Peppers 1 grote avocado 1 potje (226g) milde of hete Casa Fiesta Taco Sauce Voorbereiden: Was de tomaat en snij deze in blokjes. Schil de avo cado en snij deze in dunne reepjes. BereidenDe gebakken bonen al roerend op gematigd vuur ver- warmen. Tijdens het verwarmen van de bonen 2 eetlepels milde of hete Taco Sauce toevoegen. Verhit iedere tortilla in een droge koeke pan in ca. 15 sec. per kant totdat ze lichtbruin zien. Vul met een grote lepel de warme tortilla als eerste met het warme bonen- mengsel. Vervolgens vult u achter- eenvolgens de tortillas met wat sour cream of creme fraiche, in blokjes gesneden tomaat, geraspte kaas, avocado schijfjes of Guaca- mole en een paar stukjes Jalapeno Peppers. De milde of de hete Taco Sauce over de vulling schenken. Product of USA (voor 4 personen) 400g kipfilet 12 Casa Fiesta Taco-schelpen 1 kleine ui 2 middelgrote tomaten De krokante Taco-schelpen ken je waarschijnlijk al. Maar nu kun je ook zachte Tacos maken met nieuwe Casa Fiesta soft flour tortillas. Gebruik dezelfde vulling als voor uw knapperige Tacos en vouw de Tortilla dubbel.

Allerhande | 1995 | | pagina 41