Jubileumaanbiedingen Speciaal voor het honderdjarig jubileum heeft AH een nieuwe koffie vervaardigd: Perla Jubileumkoffie. Daarnaast biedt AH een koffieservies aan. Het servies bestaat uit een koffiekop en schotel, een espressokop en schotel en een koffiemok. Perla Jubileumkoffie is een perfect uitgebalanceerde, fijngeurige melange, die niet te donker gebrand is. De voile smaak ligt ongeveer tussen die van Mild en Mokka in. De koffie kan op elk moment van de dag gedronken worden. Perla Jubileumkoffie is verkrijgbaar in een 500-gramsjubileumpak tegen een feestelijke prijs. Deze jubileumkoffie kunt u schenken in het speciale jubileumservies dat exclusief bij AH verkrijgbaar is. U kunt kiezen uit vier verschillende dessins. De kopjes en schoteltjes zijn onderling uitwisselbaar, dit geeft een heel kleurig effect. Zowel de kopjes als de mokken vindt u per twee stuks verpakt in een display in uw AH-winkel. Koffiekopjes 17,95 per 2 stuks), espressokopjes 15,95 per 2 stuks) en koffiemokken 14,95 per 2 stuks), Dit servies is eenmalig verkrijgbaar zolang de voorraad strekt. spaaracties lopen door Ook de spaaracties lopen door De beide Perla-koffiespaaracties, waarmee u voor fraaie verzilverde koffielepeltjes, gebakvorkjes, sorbeyiong- irinklepels en partyvorkjes of voor gratis koffie kunt sparen, gaan voorlopig gewoon door. Dok op de pakken Perla Jubileumkoffie treft u spaarzegels voor verzilverde produkten en waardepunten voor gratis koffie aan. AllerHande 33

Allerhande | 1995 | | pagina 33