ALLERLE msWiaws <J Euroshopper: Goede Kwaliteit, Lage Prijs Voeding voor Uw Knaagdier Vee, Vlees en Eieren in Nedereand K-O'R'T N*I«E*U-W*S AH biedt graag voor elk wat wils. Daarom vindt u voortaan, naast de vertrouwde artikelen van het eigen merk en A-merken, een nieuw assortiment produkten van goede kwaliteit in de winkels. Hnkele weken ge- leden hebt u al kennis kunnen ma- ken met deze zogehe- ten Economy Brands, goede produkten te- gen een zeer voor- delige prijs. Zoals u dat van AH gewend bent, is natuurlijk ook bij deze artikelen de kwaliteit goed. De gunstige prijs is mogelijk doordat AH de produkten inkoopt in geza- menlijk overleg met supermark- ten in andere landen van Europa, waardoor de kostprijs en daarmee de prijs voor de klant laag blijven. Op dit Europese overleg is ook de naam Euroshopper ge'inspireerd, die u terugvindt in het opvallende logo (zie hierboven) op de verpak- kingen. Met de nieuwe produkten wil AH de keuzemogelijkheden voor de klant ver- groten. Bij 't ene ar- tikel geeft u name- lijk misschien de voorkeur aan een A-merk of het eigen merk, terwijl u bij een ander produkt liever voor een lagere prijs kiest. U vindt gelijksoortige artikelen dan ook dicht bij elkaar in de winkel, zodat u een goede vergelijking van de prijzen kunt maken. Op dit moment zijn er al ruim zestig Euroshopper-produk- ten, varierend van wasmiddelen, baby-artikelen en dierenvoeding tot brood, pindakaas, koffie en wijn. In de loop van het najaar zal dit aantal nog verder toenemen, zodat u straks meer keuze hebt dan ooit. 1995 De eisen die de consument stelt aan de kwaliteit en pro- duktiewijze van vlees en eieren worden steeds hoger. Vanuit de betreffende produktiesectoren wordt op die eisen ingespeeld. Hoe, dat kunt u lezen in de bro chure 'Vee, vlees en eieren in Nederland', die is uitgegeven door de Produktschappen Vee, Vlees en Eieren (PVE). Met be hulp van teksten, grafieken en tekeningen wordt een voor- lopig beeld gegeven van de be langrijkste ontwikkelingen op het gebied van consumptie, produktie en kwaliteitszorg in de Nederlandse vee-, vlees- en eiersector. De brochure kost 5,- (inc. ver- zendkosten) en is te bestellen bij de PVE, afdeling PR/Voor- lichting, postbus 5805, 2280 HV Rijswijk, tel.: 070-3409212. 3 c? ij AH kunt u terecht voor voeding voor uw konijn, cavia, hamster en andere knaagdieren. Naast de bestaande soorten, zoals AH Konijnevoer (2,5 kilo, 4,49 en Hudivo konijnevoer (1 kilo, 2,15 breidt AH het assortiment uit met Hudivo konijne voer Menu Extra (700 g, 2,69 Dit is vol- ledig voer voor uw knaagdier met extra veel ge- droogde groente en fruit zoals prei, appel en lcool. Hierdoor is het voer een echt feestmaal voor uw dier. AH COSMETICA DIERPROEFVRIJ AH heeft van het eigen merk een hele reeks cos- meticaprodukten. De huidige AH Cosmeti- ca wordt niet ge- test op proef- dieren. Op de verpakking van de produk ten treft u ech- ter het 'Dierproefvrij- logo' niet aan. Dit is be- wust gedaan. Op de verpakking van cosmetica staat al zoveel in- formatie, dat extra logo's of infor- matie niet geplaatst worden. Dit om te voorkomen dat de verpak king door de veelheid aan infor- matie onleesbaar wordt. KOFFIE MET KEURMERK Koffie met het Max Havelaar Keurmerk garandeert de consu ment dat de koffie voor een eer- lijke prijs is ingekocht bij coope- raties van kleine boe- ren. De verkoop van deze koffie stijgt jaarlijks met enkele pro- centen, in 1994 was de verkoop- stijging 6%. IN DE KEUKEN VAN QUORN Quorn Informatie Service geeft vier keer per jaar de nieuwsbrief 'In de keuken van Quorn' uit. Deze nieuwsbrief wordt gratis toegezonden aan iedereen die graag op de hoogte wil blijven van de ontwikkelingen rondom dit vleesvervangende produkt op basis van paddestoe- len. U kunt de nieuws brief aanvra- gen bij Quorn Informatie Service, postbus 824, 2003 RV Haarlem, tel.: 06-0992262 (gratis). AllerHande 21

Allerhande | 1995 | | pagina 21