Nog even extra genieten van de zomer Lentefris of zomerzacht Smullen IN Eten zonder Schoon en soepel ADVERTENTIE Omslaan Tips: Als het einde van de zomer nadert, geniet u natuurlijk van elke warme dag. Een zonnig weekeinde wordt ten voile benut...wandelen in het bos, fietsen over de hei en - om dorst en hongerige magen te stillen-picknicken w*J* >-> "v&r* j - >*.- in het gras. DE NATUUR A2 TAFEL neem je zelfgemaakte sausjes mee in een glazen potje met sehroefdeksel (zoals een leeg jampotje); neem voor de kinderen minipakjes sap mee; en laat beleg als jam liever achterwege - daar komen mieren en lastige insekten op af. Dash 2-in-l maakt uw wasgoed naast schoon, ook heerlijk zacht en fris. Dankzij de ingebouwde wasverzachter. Deze maakt een aparte wasverzachter overbodig en bespaart dus tijd en geld. Uniek is dat u nu kunt kiezen uit twee verschillende geuren. Er is een lentefrisse geur in het blauwe pak en - gloednieuw! - een zomerzachte geur in het gele pak. Bovendien verwijdert nieuwe Dash 2-in-l nu nog beter moeilijke vlekken, zoals fruit- en sausvlekken. Uit zowel de gekleurde als de witte was. Wie beweegt, krijgt honger. Voor een picknick zijn geen ingewikkelde recepten nodig. Koel, fris en gemakkelijk zijn de trefwoorden als het om buiten eten gaat. Sappig fruit - zoals perzik en meloen - is heerlijk als het warm is. Tomaten worden ter plekke doormidden gesneden en versierd met wat tuinkers. Radijsjes en plakjes komkom- mer versieren de schaal waarop u bijv. gebraden kippepootjes legt. Of houdt u meer van hap-klare broodjes? Italiaanse bollen, belegd met salami, fijn gesneden lente-uitjes en in ringen gesneden paprika, maakt u ter plekke nog 'iiAlsm lekkerder met een van te voren bereid sausje: olijfolie met een teentje geperste knoflook en wat parmezaanse kaas. Een hap en u voelt zich alsof u weer op vakantie bent. Om een stil plekje voor uw picknick te bereiken, moet u meestal een stuk lopen of fietsen. Neem daarom niet te veel mee. Een kleine koelbox of koeltas, waarin etenswaar en dorstlessers koel blijven, is natuurlijk handig. Verder een grote mand of tas, waarin: een hagelwit of vrolijk gekleurd kleed om het eten op uit te stallen B bordjes en (plastic) glazen B eventueel een of meerdere schalen B een scherp mes en een snijplankje B peper zout B servetten B een afvalzakje. Buiten eten betekent helaas ook morsen.Want een picknick verloopt natuurlijk lang niet altijd vlekkeloos. Maar dat hoort erbij. Neem zachte, warme sweaters mee om u warm te houden als het weer omslaal of als het tegen cle avond kil wordt. Draag ze om je middel ofsla ze om de schouders, zodat ze geen tasruimte innemen. Gelukkig wast u met een goed wasmiddel, zoals Dash 2-in-l, alles zo weer schoon.Tegelijker- tijd wordt uw was ook nog eens heerlijk zacht en fris. Dankzij de unieke ingebouwde wasverzach ter. Deze dringt al tijdens het wassen diep in de vezels door, zodat al uw kleding zacht en soepel blijft. Slim en handig. En perfect voor zo'n dagje in de natuur, want juist dan moet kleding lekker makkelijk zitten.

Allerhande | 1995 | | pagina 64