2 ALLERL mcvlw. Frisse Zomerwijnen De 'Pizza van de Maand' Trends in de Zuivelkoelvitrine K'O'R'T N*I-E'U«W«S De heerlijke verse pizza's van AH kent u waarschijnlijk al: dagelijks vers gemaakt en rijkelijk belegd met kaas, bacon, ham, salami of groenten. Imdat er echter nog zoveel meer variaties mogelijk zijn, introduceert AH met ingang van augustus de 'Pizza van de maand'. Voortaan kunt u iedere maand van een nieuwe, originele pizza genieten. Elke 'Pizza van de maand' is samen met de vooraan- staande pizzeria Del Calzone in het Brabantse Nuenen zorgvuldig voor u uitgekozen. Als eerste is de pizza 'Mexicana con Salsa' aan de beurt. Deze heeft een lcnapperige bodem en is royaal belegd met pit- tige Mexicaanse saus, verse uien, mals, kidneybonen, paprikarin- gen, mozzarella en Cheddar-kaas. U hoeft de pizza thuis alleen maar even af te bakken. De 'Pizza van de maand' die herkenbaar is aan IH heeft frisse wijnen voor rnooie zomeravonden in het assortment opgenomen. Heel geschikt als 'zomerwijn' is een lichte rode Beaujolais, die u enigszins gekoeld ser- veert. Ook erg lekker is een rose, bijvoorbeeld Listel Gris, Tavel of Costieres de NImes, de Wijn van de maand augus tus (zie bladzijde 39). Houdt u van een droge witte wijn, dan is de Zuidaffikaanse Droe Steen aan te bevelen. Voor lief- hebbers van een wat zoetere witte wijn heeft AH de Niersteiner Spiegelberg uit Duitsland in het assortiment. Zowel rose als witte wijn is koel geserveerd het lekkerst. een speciale sticker, ligt in de lcoelvitrine bij de overige verse pizza's. Als u regelmatig pizza op het menu zet, zullen de nieuwe pizza- hulpen die AH in het assortiment heeft opgenomen u goed van pas komen. Met de pizzasnijder (f 5,95) verdeelt u iedere pizza moeiteloos in patten. De handige pizzaschep (f 5,95) heeft een afge- platte snijlcant en is daardoor ook als snijder te gebruiken. tdnen NIEUW: AH KIPKNAKWORST AH heeft nu ook Kipknakworstjes If 2,49, 10 stuks, van het eigen merk. Deze worst- jes bevatten uitslui- tend kippevlees. Hierdoor bevat ten ze 35% min der vet dan de AH Knalcworst. Bovendien zijn alle eigen-merkknalcworst- produkten voorzien van een nieuw etiket. NIEUWE SOORTEN LUXE IJS De vraag naar luxe ijssoorten stijgt en AH speelt hierop in met twee nieuwe soorten ijs van top- kwaliteit. Hertog introduceert sorbetijs 3,99, 0,5 liter) in de smaken cassis en citroen. Beide zijn bereid met fruit. Een paar bol- letjes sorbetijs combineren goed met een scheutje likeur, witte wijn of wat stukjes vers fruit. HAagen- Dazs room- (m ijs Baileys V (f 10,95, 500 ml is een nieuwe room- ijsvariant. De ba sis bestaat uit roomijs en hieraan is een scheutje Baileys (een me lange van verse room en Ierse whiskey) toegevoegd. KV ij Albert Heijn in de zuivelkoelvitrine vol- gen ze de trends op de voet. U vindt er bijvoorbeeld veel bijzondere desserts met een buitenlands tintje, zoals Dolce Italia tiramisu. Nieuw is de smaak mandolato (met mandarijn) in een 85-gramsverpakking en de bekende Dolce Italia cappuccio is nu ook verkrijgbaar in een 500-gramsverpakking. Veel aandacht ook voor kinderen met bijvoorbeeld Frico h.odder- sPErrER-, en kliedervla, Danone sprinkl'ins en Danone start. Onken frufos komt uit met een nieuwe smaak: vanille. Sterk in opkomst is de trend 'functional foods'. Bij Albert Heijn vindt u bijvoorbeeld Yakult, Mona vifit, Danone acti- mf.l en Coberco bio-melk drink. Deze laatste heeft een nieuwe verpakking gekregen. U kunt bij de afdeling Konsumentenservice van Coberco gra tis de voorlichtingsfolder aanvragen 'Voel je lekker fit met bio-melk drink' (telefoonnum- mer 06-0221622). Chambourcy introduceert de LCI. Deze serie bestaat uit een aardbeiendrank, vanilleyoghurt, roeryoghurt aardbeien of perzik. AllerHande 15

Allerhande | 1995 | | pagina 15