(Kollumer) 1hW\A)NS Us Molke Us Tsiis Kollumer. GebQren ALLERL en getogen in traditie. (onze melk) (onze kaas) Het Laatste Nieuws over Air Miles I ok deze keer krijgt u er weer een Nieuws- brief bij waarin u alle ac- tuele informatie vindt. Het aantal bedrijven waar u Air Miles kunt sparen groeit nog steeds. En er komen ook steeds meer reizen en uitstapjes bij waarvoor u kunt sparen. Wilt u tussentijds weten hoeveel Air Miles u al heeft gespaard, dan kunt u altijd even bellen met de Air Miles-klanten- service, tel.: 02503-99111 (maandag t/m vrijdag van 8.30 tot 19.00 uur, zater- dag van 9.00 tot 17.30 uur). Twee keer per dag geeft een Friese stamboekkoe zich helemaal. Dan geeft ze liters en liters van haar kostelijke melk. Waar wij volgens oude Friese traditie Kollumer van bereiden. Zo'n kaas moet geduldig rijpen voor ie naar u toe mag. Pas dan smaakt ie zoals het hoort: ouderwets lekker. K»0*R*T N*I»E»U«W«S Spaart u ook Air Miles? Dan kunt u eind augustus weer een kwartaalover- zicht verwachten. Daarin ziet u precies hoeveel Air Miles er op uw nummer zijn bijgeschreven. ALS U VAN INDISCHE GERECHTEN HOUDT Bij AH vindt u het geheim van de Indische keuken; boemboes van Go-Tan 1,75 Boemboe is een kruidenmix waarmee u de basis legt voor Indische groente-, vlees-, vis-, eier- of kipgerechten. Go-Tan heeft boemboes voor onder andere Rendang, Bali, Roedjak, Sajoer-Lodeh en Babi Ketjap. U hoeft alleen de inhoud van het kuipje op te iossen in wa ter of te verhit- ten in olie. Vervol- gens voegt u vlees, vis, groenten en/of eieren toe, daarna even sudderen of koken en klaar! Heeft u de Indische smaak te pakken, dan is de 'Rijsttafel Krant' van Go-Tan iets voor u. In deze krant staan veel recepten uit en wetenswaardig- heden over de Indische keuken. U kunt de krant schriftelijk aan- vragen bij: Go-Tan, Postbus 7, '4040 DA Kesteren. Vermeld dui- delijk uw naam en adres. U krijgt dan de Rijsttafel Krant gratis thuisgestuurd. AllerHande 19 'STERK' VERHAAL In het schap bij AH staat een nieuw produkt van Lotus: Maestro papieren huishouddoek- jes (per pak 2,99 Deze huishoud- doekjes op een rol iijken op een keukenrol maar ze heb- ben de eigen- schappen van een doekje. Ze zijn sterk, ook wan- neer ze nat zijn, ze absorbe- ren goed, zijn zacht en pluizen niet. U kunt ze zelfs na gebruik uitspoelen en weer opnieuw ge- bruiken.

Allerhande | 1995 | | pagina 19