Steeds Meer Keuze in Praktisch Keukengerei N Een zelfslijpend aardappelschilmesje, een uienkam en een transparante keuken snijplank behoren niet bepaald tot de dage lijkse boodschappen. Toch kunt u ook voor dit praktische keukengerei bij AH terecht. - aar Albert Heijn gaat men voor o.a. brood, verse groen- te en vlees. Kortom voor de dagelijkse boodschappen. Wie een snijplank zoekt, zal in eerste instantie misschien niet naar AH gaan. Dat is jammer, want om de groen- te en het vlees te snijden, heeft AH de ideale keuken- snijplank: een stootvaste, hittebestendige (tot 295 °C) en slijtvaste glazen snij plank. Makkelijk schoon te maken en ideaal voor het snijden van knoflook, uien en andere sterk geurende groenten, want de transpa- rante plank is niet poreus. De snijplank is vaatwasma- chinebestendig. Glazen keukensnijplank 19,95 Handige i<eukenhulpen De glazen keukensnijplank is slechts een voorbeeld van de vele nuttige huishoudelij- ke produkten die bij AH ver- krijgbaar zijn. Een ander voorbeeld is het zelfslijpend schilmesje. Dit met de hand geslepen stalen mesje blijft te alien tijde scherp. Er kan na het afwassen verkleuring van het lemmet ontstaan. Dit heeft geen invloed op de 84 AllerHande bruikbaarheid. En wat te denken van Teflon koekepan- nen (voor gas en elektra), degelijke houten broodplan- ken, vervaardigd uit gestoomd beukehout, plastic pollepels met een puntje, waarmee u de pan tot in de lastige randjes kunt leeg- schrapen, de kleurige 'Original Lunch Box' afgeslo ten met een breed elastiek en de ABS pottenopeners? Met deze duurzame pottenope ners wordt het openen van conservenpotten u makkelijk gemaakt. Door de deksel met de pottenopener een stukje op te lichten ontstaat er lucht onder de deksel en kunt u deze zonder kracht uit te oefenen gemakkelijk losdraaien. Verschil in assortment Niet alle AH-winkels verko- pen het volledige assorti- ment huishoudelijke pro dukten. De reden hiervoor is dat er in de kleine winkels geen plaats voor is. Hier treft u wel het basisassortiment aan; produkten voor dage- lijks gebruik in de keuken. Het aardappelschilmesje bijvoorbeeld. In de grote- re winkels is het assorti- sj* ment uitgebreider. Hier treft u naast de voor de hand liggende produkten ook min der gangbare artikelen aan, zoals de pastatang en de notekraker. En vindt u in de kleinere winkels alleen de traditionele handkurketrek- ker, in de grotere vestigingen kunt u ook kiezen voor een zware en luxe uitgevoerde kurketrekker. Zelfslijpend schilmesje 9,95 Beukehouten broodplank 5,95 'Original lunch box' 5,95 Houten artikelen Hiervoor is de houten brood plank al even genoemd. De beukehouten snijplank maakt deel uit van een breed assortment houten artike len, die u bij AH kunt kopen. De deegroller is van hout gemaakt, maar ook vindt u bij AH verschillende houten pollepels, bakspatels en pan- nelikkers. Vrolijke bekers Nederlanders zijn echte melkdrinkers. Voor kinderen wordt melk drinken nog leu- ker wanneer deze geschon- ken wordt in speciale kinder- bekers: met een trein- of berenopdruk. De twee kin- derbekers zijn nieuw in het assortment huishoudelijke

Allerhande | 1995 | | pagina 84