Italie op z'n Best In de diepvriesvitrine van Albert Heijn vindt u een ruim assortiment rijkbelegde pizza's gebruik voorgebakken in een stenen oven. van het AH-merk, ambach telijk gemaalct en volgens origineel Italiaans 26 AllerHande lbert Heijn heeft voor het bereiden van de Pizza Cucina Italiana een goede Italiaanse traditie in ere gehouden. Deze diep- vriespizza's zijn namelijk voorgebakken in een authen- tieke stenen chamotte-oven. Hierdoor is de bodem dun- ner dan die van een 'gewone' pizza, waardoor u al het lek- kere beleg nog beter kunt proeven. Toch is het smeui- ige karakter van de binnen- zijde van de bodem bewaard gebleven. De opstaande deeg- randen zijn iets dikker en heerlijk knapperig. De piz za's worden ambachtelijk be- reid en volgens origineel Ita- liaans recept belegd met to- matensaus, kaas en heel veel verschillende belegsoorten. Voor elk wat wils Een steenovenpizza die al wat langer in het assorti ment zit is de Quattro Stagioni (Italiaans voor 'vier jaargetijden'). Deze is ver- deeld in vier kwarten met elk een andere smaak: cham pignons, ham, kip en papri ka. Ook de pizza Frutti di Mare ('zeevruchten j is geen onbekende. Lekker belegd met kaas, kruidenboter, gar- nalen, mosselen, tonijn, groen- te en inktvisring. Kaasliefhebbers 'smelten' voor de pizza Tre Formaggi met speciale pizza- kaas, Allgauer emmentaler, gorgonzola en kruiden. Sinds kort is ook de variant Con Frutta, lekker fruitig met onder andere perziken, ananas, ham, champignons en cranberry's, in de steen- oven gebakken. Twee soor- ten die u niet meer in de winkel zult aantrefFen zijn Funghi (met champignons) en Prosciutto (met ham). Daarvoor in de plaats komt de pizza Prosciutto Funghi, die zowel met ham als met champignons belegd is. Helemaal nieuw is de pizza Salami Piccante, een pittige variant met Spaanse pepers en twee soorten salami. Elke pizza IN EEN NIEUW JASJE U herkent de AH Steenoven- pizza's direct aan de nieuwe verpakking. De aantrekkelij- ke voorkant van de doos toont een smakelijke afbeel- ding van de pizza, en op de achterkant vindt u informa- tie over de ingredienten en de bereiding. Iedere verpak king heeft een eigen kenmer- kende kleur, zoals blauw voor de Frutti di Mare en rood voor de Salami Piccante. Zo UIT DE OVEN OP TAFEL Om zo'n lekkere pizza bij u thuis te kunnen serveren, hoeft u geen Italiaanse kok te zijn. Het enige wat u nodig hebt is een oven, die u voorverwarmt volgens de gebruiksaanwijzing op de doos. Een magnetron is voor het afbakken van pizza's niet geschikt, omdat de deegbo- dem hierin niet bruin en knapperig kan worden. Schuif de liefst nog bevroren pizza zonder verpakking op een licht ingevette bakplaat of een rooster in het midden van de oven, en bak hem in de aangegeven tijd (de bak- tijd verschilt per soort) goud- bruin. Samen met eventueel een ffisse salade zet u zo snel een complete, makkelijke maaltijd op tafel. Dit zijn de nieuwe AH Pizza's: Quattro Stagioni Frutti di Mare Tre Formaggi Con Frutta Prosciutto Funghi Salami Piccante Steenoven!

Allerhande | 1995 | | pagina 26