Brengt de gezondheid ernstige schade toe, k.b. 4.10.1994, Stb. 720. Zou je wel zo'n originele U.S. Mail box voor de deur willen hebben? Probeer 'm dan te winnen met Winner Shag, exdusief bij Albert Heijn. Hoe? Door je fantasie te laten werken. Stel je bent op bezoek in Winner en je wilt iemand in Hollond de groeten doen. Wat zou je hem of haar scbrijven. Een kwestie van invul- ien en opsturen. Want als jij tot de meest originele inzenders behoort, win je een van de 650 unieke brievenbussen. In ieder AH filiaal is er een te winnen. Doe mee! Greetings from Winner and AH! In de shag van Winnei pioet je de sleei von Ameriko en van hel sladje Winnei. Want Winnei beslaal oil een melange van pour AmeiE banse labakken, waaionder Viiginia en Barley. Niel te veigelijken met welke milde shag dan oak. Winnei. Mild American Shag lobacco. Winnei Extra Mild en Mild Menthol zijn alleen veiknjgbaai in AH lilialen met een speciale tabakscoantei. T0 MILD EXCELLENT hi MILD MENTHOL Postcode: Floats: Geb. datum: Plants: Mijn AH-filiool is: Adtes: Plants: Ik took shog/sigaretten/beide/niet' Merk(en): (DoothcSen wot niel von toepassing is.) Ik wil op de hoogte gehouden wotden van Winner shag-octiviteiten: io nee Handtekening: Plak hier je streepjes- codevan eenpakje Winner shag.' Natekenen mag ook. Wedstrijdreglement. Uitsluilend voor personen van 18 jaoi en ouder. Stuur de bon somen met een slreepjescodevoor 30-06-1995 nam Winnei AH, Antwooidnummer 10404, 2700 WB Zoetermeer, postzegel is niet nodig. Een deskundige juiy beponll de winnoots. Over de aitslog is geen correspondentie mogelijk. Winnams kiijgen v6or 15-08-1995 schrittelijk berichl. Medewerkers von Douwe Egberts Von Nelle laboksmaatschoppi] B.V. en hel redamebureou zijn von deelnome uitgeslolen. Alleen volledig ingevulde inzendingen worden geoccepleerd. 'Natekenen mag ook. EXT 11A MILD 'o, r-

Allerhande | 1995 | | pagina 99