Dit is het nieuwe, zwaar verzilvende, Perla-partyvorkje. Echt een snoeperig vorkje. Met AH Perla-koffie blijf je sparen. En genieten. Cfi Perla-koffie- spaaractie weer verlengd en uitgebreid. Officieel zouden we al gestopt zijn met de AH Perla koffie - spaaractie. Maar we hebben het niet over ons hart kunnen verkrijgen. U bent - nog steeds - zo enthousiast, dat we de actie weer hebben verlengd. De spaarcollectie hebben we zelfs opnieuw uitgebreid. Met partyvorkjes. Deze partyvorkjes hebben een vorm die ze bijzonder geschikt maakt voor petit-fourtjes, plakjes cake of andere kleine hapjes zoals bitterballen, kaassoesjes, blokjes kaas of worst, olijven, noem maar op. Het zijn dan ook echt snoeperige vorkjes. Er zijn nu vier verschillende zwaar verzilverde artikeien waarvoor u kunt sparen bij AH Perla koffie: koffielepel- tjes, gebakvorkjes, sor- bet-/longdrinklepels en partyvorkjes. Alle vier de artikeien zijn, groten- deels met de hand, op ambachtelijke wijze ge- maakt door Zilverstad in Schoonhoven. Alie vier in twee ontwerpen: met moderne, gladde steel en met stijlvol gedraaide steel. De iepeltjes en vorkjes zijn van een bui- tengewone kwaliteit. Zwaar verzilverd, met 25 micron zilver Toch krijgt u ze nu voor maar weinig geld, voor slecht 5.95 en zes Perla -koffiespaarzegels. Voor zes Perla-koffiespaar- zegels en 6.95 hebt u al twee koffielepeltjes of twee gebakvorkjes. En voor hetzelfde aantal spaarzegels en 795 gaat u met twee, extra lange, sorbet-/longdrinklepels naar huis. Verdere voorwaarden en spelregels staan in de folder die in dit nummer van AllerHande is meegeniet.

Allerhande | 1995 | | pagina 57