Dit is het nieuwe, zwaar verzilverde, Perla-partyvorkje. Echt een snoeperig vorkje. Met AH Perla-koffie blijf je sparen. En genieten. Cfi Uw spaarkaart. Wat kiest u? Met AH Perla-koffie blijf je sparen. En genieten. De snoeperigste vorkjes van de wereld. De complete Perla-koffiespaar- collectie. En gratis koffie als vanouds. Hoe krijgt u uw koffielepeltjes, gebakvorkjes, partyvorkjes en sorbet-/longdrink-lepels? bitterballen, kaassoesjes, blokjes kaas of worst, olijven, noem maar op. Het zijn dan ook echt snoeperige vorkjes. Er zijn nu vier verschillende zwaar verzilverde artikelen waarvoor u kunt sparen bij AH Perla koffie: koffielepel- gebakvorkjes. En voor hetzelfde aantal spaarzegels en 795 gaat u met twee, extra lange, sorbet-/longdrinklepels naar huis. Verdere voorwaarden en spelregels staan in de folder die in dit nummer van AllerHande is meegeniet. Officieel zouden we al gestopt zijn met de AH Perla-koffie- spaaractie, Maar we hebben het niet over ons hart kunnen verkrijgen. U bent - nog steeds - zo enthousiast, dat we de actie weer hebben verlengd. De spaarcollectie hebben we zelfs opnieuw uitgebreid. Met partyvorkjes. Deze partyvorkjes hebben een vorm die ze bijzonder geschikt maakt voor petit- fourtjes, plakjes cake of andere kleine hapjes zoals bitterballen, kaassoesjes, blokjes kaas of worst; olijven, noem maar op. Het zijn dan ook echt snoeperige vorkjes. Maar wel snoeperige vorkjes van een zeer hoge kwaliteit Net zo zwaar verzilverd als de andere artikelen in de collectie. En ook weer in twee modelvarianten: met moderne, gladde steel (model Bolero) en met stijlvol gedraaide steel [model Pirouette). Een setje van twee van deze partyvorkjes krijgt u al voor 5.95 en maar 6 Perla spaarzegels. Voor zo'n kwaliteit geen geld! Er zijn nu vier verschillende zwaar verzilverde artikelen waarvoor u kunt sparen bij AH Perla- koffie: koffielepeltjes, gebakvorkjes, sorbet- /longdrinklepels en partyvorkjes. Alle vier de artikelen zijn, grotendeels met de hand, op ambachtelijke wijze gemaakt door Zilverstad in Schoonhoven. Alle vier in twee ontwerpen: met moderne, gladde steel en met stijlvol gedraaide steel. De lepel waarin ook een echtheidscertificaat zit van het Schoonhovense Goud- en Zilversmidsgilde St Eloy. Voor 5.95 en 6 Perla-koffiespaarzegels kiest u: 2 zwaar verzilverde partyvorkjes. Voor 6.95 en 6 Perla-koffiespaarzegels kiest u: 2 zwaar verzilverde koffielepeltjes of 2 zwaar verzilverde gebakvorkjes. Voor 7.95 en 6 Perla- koffiespaarzegels kiest u: 2 zwaar verzilverde, lange sorbet-/longdrink-lepels. Alles, per setje van 2, naar keuze met gladde of met gedraaide steel. Behalve de speciale zegels voor lepeltjes en/of vorkjes zitten er op de Perla- pakken en potten als vanouds ook waardepunten. Met die waardepunten kunt u sparen voor gratis koffie. Nog steeds. De spaarzegels voor lepeltjes, vorkjes en sorbet-/longdrinklepels zijn extra. In de eerste plaats door zoveel mogelijk te genieten van AH Perla-koffie. Geurige en lekkere koffie, die we zelf hebben ingekocht gecontroleerd, gebrand, ge- melangeerd en verpakt Zoals we dat al zo'n honderd jaar doen. Op de pakken (bij de potten onder het deksel) zitten de speciale spaarzegels. Knip ze uit de ver- pakking en plak ze op de Perla-spaar- kaart Met 6 zegels is de spaarkaart vol. Voile spaarkaarten kunt u inleveren bij een van de kassa's in de winkel of -als uw winkel een infobalie heeft- bij de info- balle. U geeft de voile spaarkaart plus het benodigde bedrag aan de caissldre en u zegt wat u hebben wilt U krijgt de koffielepeltjes, gebakvorkjes, partyvorkjes of sorbet-/longdrink-lepels van uw tjes en vorkjes zijn, per twee stuks van hetzelfde ontwerp, verpakt in een doosje keuze in een speciaal doosje, mdt een certificaat van echtheid. Knip de spaarzegels ult de Perla-verpakkingen en plak ze op de ze kaart Hebt u zes zegels bij elkaar, vul dan de kaart verder in en geef hem (te zamen met het benodigde bedrag) aan de cais- sldre. In de winkel Is aangegeven bij welke kassa's u voile spaar kaarten kunt inwlsselen. Naam: Adres: Postcode/woonplaats: Twee partyvorkjes met gladde steel (Bolero]. Twee partyvorkjes met gedraaide steel (Pirouette). Twee koffielepeltjes met gladde steel (Bolero). Twee koffielepeltjes met gedraaide steel (Pirouette). Twee gebakvorkjes met gladde steel (Bolero). Twee gebakvorkjes met gedraaide steel (Pirouette). Twee sorbet-/longdrink-lepels met gladde steel (Bolero). Twee sorbet-/longdrink-lepels met gedraaide steel (Pirouette).

Allerhande | 1995 | | pagina 55