Trek in een Franse bonenscho- tel? Of eet u vanavond liever een visschotel met verse zalm? U zegt het maar, want er is al voor u gekookt. Bij AH kunt u kiezen uit tientallen voortreffelijke en lekkere maal- tijden die u alleen nog maar hoeft te verwarmen. Zo wordt lekker eten steeds makkelijker! Zo gaat u om met koelverse maaltijden Lekker Makkelijk Thuis 'Uit Eten' 40 AllerHande Wilt u Frans, Oosters, Mexicaans of Italiaans? Het gaat te ver om al die gerechten hier op te som- men. Maar we willen u toch even laten watertanden. Wat dacht u van Kipfilet Borde- laise? Een malse kipfilet in een voile rode-wijnsaus op een bedje van spinazie, noe- dels met een garnituur van spekjes, uitjes en champig nons. Of staat uw hoofd meer naar 'Indonesisch? Dan kunnen we bijvoorbeeld een Babi tempra adviseren: ge-bakken stukjes gemari- neerd varkensvlees in een zoet-pittige saus met uien, atjar tjampoer en Spaanse peper. Liever Italiaans? Dan moet u eens een Pizza Lasagne pro- beren! Dat is een nieuwe cre- atie, waarin twee toppers uit de Italiaanse keuken zijn samengevoegd tot een nieuw, fantasierijk gerecht. De basis bestaat uit lasagne, die de smaak krijgt van een bekende pizza. Bijvoorbeeld de Pizza Lasagne Quattro Stagioni: lasagne met een 'pizza topping' (zeg maar: saus) van kaas, spek, ham, salami, champignons, papri ka en ansjovis. Mogen we u ook nog even laten (voor)proeven uit de De nieuwste gerechten bij Albert Heijn vindt u onder de verzamelnaam 'koelverse maaltijden'. Ze zijn speciaal voor u vers bereid zonder conserveermiddelen of ande- re hulpstoffen. Eigenlijk pre- cies zoals u het zelf zou doen. Met het grote aantal heerlij- ke maaltijden dat AH tegen- woordig heeft, krijgt u een beetje het 'restaurant- gevoel': u kunt kiezen uit een uitgebreid 'menu' en hoeft er zelf (bijna) niets voor te doen. Behandel koelverse maaltijden net zoals zuivelprodukten en vleeswaren. Zet ze dus zo snel mogelijk na aankoop in de koelkast. Bewaar de maaltijden onderin de koelkast (de meest koele plaats). Koelverse maaltijden kunnen desgewenst ook direct na aankoop worden ingevroren. Gebruik bij voorkeur de maaltijd in de week na aankoop, omdat de smaak dan het beste is. (Voor eventueel later gebruik: let op de 'tenminste houdbaar tof-datum).

Allerhande | 1995 | | pagina 40