ALLERLE AH Perla Spaaractie Verlengd en Uitgebreid Met AH naar de Film Tarvo: Brood op de 'Lees'plank IH Perlakoffie bestaat 100 jaar. Om dat te vieren heeft AH de spaaractie verlengd (t/m 31 december 1995!) en uitgebreid met een nieuw spaarartikel: een setje van 2 stuks elegante, zwaar verzilverde partyvorkjes. Deze zijn, evenals de koffielepeltjes, ge- bakvorkjes en longdrinklepels, in NU OOK SPAREN VOOR PARTYVORKJES twee modellen verkrijgbaar. Spaarzegels voor deze actie vindt u op alle pakken AH Perlakoffie. Met een voile spaarkaart (6 zegels) en een bijbetaling van f 5,95 komt u in het bezit van een setje partyvorkjes. Gedurende dit Perlakoffie jubi- leumjaar zullen regelmatig ande- re activiteiten gehouden worden. TABLETTEN VOOR DE VAATWASSER Van Dreft zijn er nu tabletten voor de vaatwasser (30 tabletten voor 9,99 Een tablet is voldoende voor een vaat. In de verpakking vindt u naast de tabletten een doseermandje. Net als de doseerbol bij waspoe- ders, plaatst u het doseer mandje gevuld met wastablet in het midden van uw vaatwasser. Gedurende de vaat wordt de tablet langzaam op- gelost, waardoor het poeder wordt 'verdeeld' over 't hele wasprogramma. VOOR HET HAAR Sinds enige jaren is het verzor- gende aspect bij shampoos en haarverzorgingsprodukten groter geworden. Bij Albert Heijn vindt u daarom de produkten van Organics van het Elida Hair Institute. Organics produkten bevatten Glucasil, een stof die kan doordringen in de haarwortel en die dient als bouwsteen voor het haar. Het totale assortment Organics bestaat uit drie sham poos en bijpassende conditioners voor de haartypen normaal, droog/ beschadigd en extra volume. Bovendien zijn er twee 2-in-l sham poos voor nor maal en voor droog/ be schadigd haar. Al deze produk ten kosten 6,99. Daarnaast zijn er drie intensief verzorgende produkten: hair repair creme 12,99), intensieve conditioner 12,99) en een haarversterken- de kuur 16,99). er ere van het nieuwe volgranen bruinbrood, een brood met onder andere gerstevlokken, havervlokken en zonnebloempitten, heeft Tarvo exclusief bij AH een leuke spaaractie. Als u voor 12 augustus 1995 5 gratis prijsstickers van Tarvo volgranert bruinbrood of Moutbrood in een vol doende gefrankeerde envelop opstuurt naar Tarvo Meel- fabriek, Postbus 5262, 3008 AG Rotterdam, krijgt u een aar- dewerken ontbijtbordje of een drinkbeker met afbeeldingen van het bekende leesplankje (aap, noot, mies) thuisge- stuurd. Zie voor meer informatie de folder in uw AH-winkel. Filmfans opgelet: in het kader van '100 jaar cinema' organi- seert AH een leuke actie. In de periode van 15 mei tot en met 10 juni ontvangt u elke keer als u de AH-winkel bezoekt bij de kassa I bioscoopcoupon. Tegen inwisseling van 4 van deze coupons bij de bioscoop ontvangt u 2 bioscoopkaartjes voor de prijs van I. Dat is dus twee halen, een betalen! De coupons zijn geldig van 9 tot en met 28 juni en kunnen ingewisseld worden bij de meeste bioscopen in Nederland. Het is mogelijk uw plaatsen te reserveren bij de Bifi Belbios: 06-9363 (50 ct. p/minuut) of bij de bioscoop van uw keuze. Zie voor deelne- mende bioscopen en voorwaarden onze bioscoopcoupon. AllerHande 21

Allerhande | 1995 | | pagina 21