ALLERLEI Nieuwe AH Kristalactie i Air Miles: de Stand van Zaken ALBERT H E I ACTUELE INFORMATIE iVAN ':'Vn Goed nieuws voor wie zijn kristal- verzameling wil uitbreiden: vanwege het grote succes vorig jaar is AH met een nieuwe kristalactie begonnen. ehalve voor de fraaie kristallen glazen U kunt u nu ook sparen voor een kristallen bonbonniere, een bloemenvaas, een platte en een hoge fruitschaal, een whiskeykaraf of een kleine karafvoor bijvoorbeeld olie of azijn. Bij iedere 25,00 aan boodschappen ontvangt u een gratis kristalzegel. Ook kunt u de zegels schriftelijk aanvragen. Men dient dan een aan zichzelf ge- I adresseerde envelop te sturen I naar: AH Kristalactie, Postbus I 50048, 1305 AA Almere. U I krijgt dan per aanvraag 3 zegels gratis thuisge- stuurd. Tegen inlevering van een voile spaar- lcaart (15 zegels) bij uw AH-winkel kunt u met bijbetaling het artikel van uw keuze mee naar huis nemen, Gedurende de actie zullen er we- kelijks aanbiedingen zijn van AH-produkten waarbij u extra kristalzegels ontvangt. Zie ook de folder in de winkel voor informatie over deze AH Kristalactie. In maart dit jaar waren er al 1,4 miljoen deelnemers in Nederland en dat aantal neemt nog steeds toe. Ook het aantal aangesloten bedrijven blijft groeien. Zo ontvangt u nu ook Air Miles op uw aankopen bij Etos, Pearle en Gall Gall. Inmiddels hebben enkele van de reeds deelnemende bedrij ven hun acties uitgebreid. Van ABN AMRO krijgt u 1 Air Mile per twee betalingen van minimaal 35,00 met uw pinpas. Het aantal betalingen wordt op maandbasis opgeteld. En laat u uw auto een onderhoudsbeurt geven bij een van de zo'n 250 Shell-gelieerde ga rages, dan krijgt u voor iedere 25,00 van het bestede bedrag 1 Air Mile. Daarnaast biedt Albert Heijn elke week twee produkten waar u 1 of meer Bonus Miles bij krijgt. En AH houdt vanaf 22 mei tot 10 juni 1995 een actie in de vorm van een twintigtal coupons, die tegen inwisseling bij aankoop van bepaalde produkten extra Bonus Miles opleveren. Let u hier- voor op de nieuwsbrief, die samen met het kwartaaloverzicht deze maand bij de spaarders in de bus valt. Voor u het weet hebt u ge- noeg Air Miles bij elkaar om ge- bruik te kunnen maken van een van de aanbiedingen van Holland International en Arke voor vlieg- reizen met hotelovernachtingen. Met ingang van deze maand zullen zij exclusief voor Air Miles-spaarders in iedere nieuwsbrief speciale reizen naar vakantiebestemmingen aanbie- den. Voor meer informatie kunt u terecht bij de Air Miles Klanten- service, telefoon (02503) 99111. K'O'R'T N'I'E'U-W'S EENPERSOONS-BAVAROIS Van Mona is er nu ook een nieu we EENPERSOONS-BAVAROIS in twee smaken: vaniile-roombavarois met chocoladesaus en cappuccino-ba- varois met roomsaus 2,39 per 2 stuks Bava- rois is een romig en luchtig nage- recht. Met het 1 unieke lipje aan de onder- kant van de vormpjes kan de bavarois pro- bleemloos gestort worden. Het stijlvolle dessert misstaat zeker niet als onderdeel van een grand dessert, bijvoor beeld gecombineerd met een bol- letje ijs en een taartpuntje. ZACHT EN ROMIG Nieuw bij Albert Heijn in het as- sortiment is St. Moret bleu (ISO g, 4,19 Dit is een smeerba- re verse room- kaas zonder de blauwe adertjes. De smaak is zacht en romig. St. Moret bleu is lekker op toast, op stokbrood of als onderdeel van een kaasplankje. AllerHande 15

Allerhande | 1995 | | pagina 15