ad^rex Lichaamsverzorging bij AH, uw persoonlijke aandacht waard. 0) odorex Sanexi )eojouche Een opvaliend nieuw produkt is Odorex Deo-Douche dat uw hele lichaam langer fris houdt. Het voor- komt transpiratiegeur door de deodori- serende werking. Odorex Deo-Douche bevat vochtinbrengende bestanddelen zodat de huid zacht en soepel blijft. Het blokkeert de porien niet en is dermatologisch getest. Laat uw kinderen het maar niet horen. Want met Badedas for Kids wordt douchen een sensatie. Echte 'shower- power'. Een frisse giittergel met een lekkere geur. Badedas for Kids is spe- ciaal afgestemd op de behoefte van de jonge huid. Uw kinderen zijn dus in hun sas met deze nieuwe Badedas. CD Zwitsal Nieuw is ook Zwitsal vitamine shampoo. Kinderhaar is kwetsbaar: de natuurlijke beschermlaag is nog niet volledig ontwikkeld. Zwitsal vitamine shampoo is speciaal ontwikkeld voor de bescherming van kwetsbaar haar. Het is 100% zeepvrij en bevat ultra milde bestanddelen waardoor het kwetsbare haar beschermd wordt en zich veilig kan ontwikkelen. Het bevat natuurlijke vitamine dat door- dringt tot in de wortels van het haar. Het haar ziet er gezond en glanzend uit. Zwitsal vitamine shampoo is ook bijzonder geschikt voor (kwetsbaar) volwassen haar. Spaar voor een prachtige toilettas! Naast het feit dat deze nieuwe produk- ten zeker de moeite waard zijn om eens te proberen, kunt u met de streepjeskodes ervan ook sparen voor de hieronder afgebeelde toilettas. In een folder, die u vindt in onze win- kels, leest u er alles over. Houdt je hele lichaam langer fris touch je hele lichaam langer fris ViUffline thatapoo Shampooing 1 la vitamine

Allerhande | 1995 | | pagina 87