ALLERLE Kindvriendelijke AH-winkels In een Nieuw Pak Gestoken K'O'R'T N«I*E'U«W'S Bij AH mag boodschappen doen met kinderen geen probleem zijn.' Met deze leuze in het achterhoofd is AH zich vanaf 1994 meer op kinderen gaan richten. ■"9 en aantal AH-winkels heeft er een waar speelparadijs bij gekregen. Zo is daar waar de ruimte het toeliet een 'kinderbio- scoop' en een speelhoek (al dan niet voorzien van ballenbak) gekomen. Er is vooral rekening gehouden met de veiligheid, zodat u er uw kin deren rustig achter kunt laten terwijl u bood schappen doet. 175 AH-winkels hebben inmid- dels winkelwagentjes met een Maxi-cosi erop bevestigd en in 180 AH-winkels zijn ook kin- derboodschappenwagentjes aanwezig. Ove- rigens, ldnderen genieten bij de inrichting van alle AH-winkels speciale aandacht. De paden worden zo ruim en overzichtelijke mogelijk ge houden zodat u er met de kinderwagen door kunt en/of uw peuter in de gaten kunt houden. Op dit moment zijn de grote, zeer kindvriende lijke AH-winkels zo over het land verdeeld dat er redelijkerwijs een binnen ieders bereik is. an de inhoud van de pakken Choq. van Friesche Vlag is niets veranderd. Maar de literpakken zijn sinds kort voorzien van een hersluitbare schenkopening. Dat betekent: ope nen zonder schaar en schenken zonder knoei- en. Bovendien zijn de pakken 'slanker' gewor- den, zodat u ze makkelijker vast kunt houden. Choq is een gesteriliseerde chocolademelk verrijkt met druivesuiker en verkrijgbaar in de varianten romig en halfvol. KOKEN OP TV Op dit moment is het volgende kookpro- gramma op televi- sie te zien: Kook TV, een dagelijks kookprogramma met recepten die voor iedereen makke- lijk te bereiden zijn. Gepre- senteerd door kookspecialiste Ria van Eijndhoven en presentatrice Manon Thomas. EO-TROS-Veronica, iedere dag om 9.00 uur, op Nederland 2. Laatste uitzending op woensdag 3 I mei. STEEDS MEER KIP Nederlanders zijn in 1994 meer kip gaan eten. Van alle soorten vlees is de consumptie van pluim- veevlees met 14,2 het sterkste gegroeid. De consumptie van rundvlees steeg I 1,7 en die van varkensvlees 10,6 In absolute zin blijft varkensvlees met 47 kilo gemiddeld per persoon per jaar de meest gegeten soort. rabar- WEGENS SUCCES GEPROLONGEERD Albert Heijn heeft ook dit jaar weer rabarber, die geschild, gewas- sen, in stukjes ge- sneden en ver- pakt in zakken van 500 g ver- kocht wordt. Met een zakje ber maakt u thuis binnen 10 minuten met een 1/2 dl water en 100 g suiker een lekker fris bij- of nagerecht. TtiescheVlas AllerHande 23

Allerhande | 1995 | | pagina 23