Chocolade in Veel Varieteiten om Lekker VAN TE SnOEPEN Zo zit het met de kilocalorieen Paasicoekjes MET CHOCOLADE IN DE MAGNETRON Smelten Van gewone koekjes maakt u iets speciaals door ze in gesmolten chocolade te dopen. Smelt de chocolade op laag vuur of in de magnetron. Neem harde koekjes en haal die een voor een door de gesmolten chocolade. Laat ze op een rooster drogen. AllerHande 71 een tablet met 'toppen en dalen'. Deze luxe repen die in melk, puur en wit te koop zijn, worden speciaal voor AH in Zwitserland gemaakt. In een tiramisu-jasje Dragees is de verzamelnaam voor de pinda's, rozijnen, amandelen en hazelnoten die in chocolade zijn ge- doopt. Dat dunne laagje wordt hard en krokant. Heel bijzonder zijn de amandelen met een tiramisu-coating. Verrukkelijkbij de koffie na een etentje. In de magnetron is chocolade in een handomdraai gesmolten. 100 Gram pure of melkchocolade breekt u in stukjes en laat u in een magnetron- schaal onafgedekt op vol vermogen in ca. 2 minu- ten smelten. Roer de chocolade tussentijds enkele keren door. Witte chocolade kunt u het beste grof raspen en in een magnetronschaal onafgedekt in ca. 3 a 4 minuten op half vermogen zacht laten worden. VULLING OF INTERIEUR? Belgie staat bekend om z'n bonbons van topkwaliteit. 1 Daarom haalt AH ze ook I daar. 'Flamand' en 'Wallon' 0 1 zijn luxe bonbons met een 8 respectievelijk vaste en een meer luchdge vulling of 'interieur' zoals de echte 2 s bonbonmakers zeggen. 'Knokke' staat voor een melange van melk-bonbons 5 die de vorm van zeevruchten 8 hebben. 'Luik' en 'Brugge' zijn nog twee verschillende 8 assortimenten van bonbons I in melk, puur en wit. De 'Brugge' heeft een luchtiger 3 interieur dan de 'Luik'. Het AH Delicata-assortiment bestaat uit een groot aantal ver schillende soorten chocolade. Hieronder kunt u zien hoeveel kilocalorieen de diverse produkten per 100 gram bevatten. Delicata Belgische bonbons Flamand: 490 - Wallon: 480 - Luik: 485 - Brugge: 505 - Knokke: 560 Delicata amandelen in tiramisu: 575 Delicata hazelnoten in melk- en witte chocolade: 575 Delicata pinda's in melk- en pure chocolade: 565 Delicata rozijnen in melk- en pure chocolade: 420 Delicata notenmix in melk/witte en pure chocolade: 565 Delicata repen en/of tabletten Melk: 540 - Puur: 520 - Extra bitter: 525 - Butterscotch: 510 - Hazelnoot melk: 590 - Hazelnoot puur: 595 - Wit: 545 - Witte chocolade met crisped rice: 540 Delicata Swiss Origin met amandelen en honing-nougat Melk: 530-Puur: 520-Wit: 570

Allerhande | 1995 | | pagina 71