ALLERLE Even voorstellen Mondverzorging Blijft in Ontwikkeling •O-R-T N*I«E»U-W«S ^3 e wetenschap zit niet stil als het gaat om gebitsverzorging. Er komen steeds weer nieuwe, voor een bepaalde groep mensen ont- wikkelde produkten bij. Albert Heijn heeft hiervan een aantal in het assortment opgenomen. Aquafresh heeft in de For IOds Only lijn nu ook een vloeibare gel (f 3,25, geschikt voor kinde- ren vanaf vijf jaar. De gel bevat fluoride ter voorkoming van gaat- jes, calcium ter versterking van het tandglazuur en heeft een frisse mint- smaalc. Bijbehorend is de Aquafresh tanden- borstel (f 3,60, met verende steel. Meer dan 90% van de volwas- sen bevolking heeft regelmatig last van bloedend tandvlees. Dit wordt onder andere door tand- DOELTREFFENDE MIDDELEN ZIJN ER OM TANDPLAK TEGEN TE GAAN? plak veroorzaakt. Meridol tand- pasta (f 6,95, haakt hierop in. De pasta bevat Amin/ Stannousfluoride dat tandplak di rect te lijf gaat, achterblijvende plakresten inactiveert en de vor- ming van nieuwe plak remt. Ook Macleans bestrijdt tandplak met de nieuwe Mac leans Mineral tand- pasta (f 3,49, voor- zien van 'Baking Soda' (natriumcarbonaat). Dit mineraalzout neutrali- seert de schadelijke zuren in tandplak, zelfs op plaat- sen waar u met uw tandenborstel moeilijk bij kunt komen. De tand- pasta bevat tevens fluoride en cal cium voor de bescherming tegen gaatjes. Met de nieuwe AH Per fection tandenborstel (f 2,98, kunt u zowel tanden en kiezen als uw tandvlees verzor- gen. De dunne, verende borstel- kop met afgeronde haren kan in moeilijke hoekjes komen. De mid- delste haren zijn in V-vorm ge- plaatst. Ze zijn tevens wat harder om uw tanden en kiezen grondig te reinigen. De wat zachtere haren rondom masseren tegelij- lcertijd uw tandvlees. ij AH is een aantal nieuwe zuivelproduk- ten verkrijgbaar. Campina cuisine room culi- nair (f 1,89, 200 ml, is direct klaar voor gebruilc in warme of koude gerechten, het bindt en geeft een luchtige romige smaak. Het schift niet bij verwarming en kan ongeopend buiten de koelkast worden bewaard. U vindt het dan ook in de winkel bij de houdbare zui- velprodukten. U kunt het gebruiken in plaats van slagroom of creme fraiche. Als basis voor sauzen, voor het verrijken van soep, als 'saus' over pasta of als basis voor dipsaus of dressing. Uit de keuken van MonChou komt Vooraf en Toe. Dit nieuwe zuivelprodulct is gemaakt op basis van verse roomkaas en u kunt er op een snelle manier voorafjes en toetjes mee maken. Vooraf en Toe is smeuig als creme fraiche, fris als yog hurt of kwark en op- klopbaar als slag- room. In een kuipje zit 150 gram (f 3,19, Danone Actimel (f 3,19,4 eenpersoons- flesjes, is een fris se zuiveldrank die de actieve melkzuurbacte- rie Lactobacillus casei Imunitass bevat. Deze komt van nature voor in de darmflora van de mens. Het kan een rol bij de versterking van het afweersysteem spelen. Deze produkten vindt u in de zuivelkoelvitrine. NIEUWE TAARTMIXEN "XH introduceert een vernieuwde serie taartmixen: Oeticer appel/ amandelspijstaart, Schwarz- WALDER KIRSCHTORTE, SACHER- torte en appelicruimeltaart 5,49, Op de A voorkant van de ver pakking staat een afbeelding van de verse pro- J dukten die u moet toevoegen Ook leuk om zo'n 'totaalpakket' te geven als cadeau, j bijvoorbeeld ver- pakt in een bakbiik of mandje! KRACHTIGE REINIGERS Muscle ovenreiniger 6,95, en keukenreiniger 4,79, maken de oven en de keuken snel en makkeiijk schoon. Even spuiten en het vet lost direct op. Nawrijven is niet meer noodza- kelijk omdat alles streeploos droogt. De gebruiksaan- wijzing vertelt precies hoe het middel gebruikt moet worden. Beide speciaalreinigers onder- scheiden zich van andere reini- gingsmiddelen door het hoge per centage actieve bestanddelen. BOURGONDISCHE KABELJAUW AH breidt haar diepvries assorti- ment Iglo viscuisine Bretagne en Italiano uit met de variant Bourgondie 5,99, 400 g, De stevige^ kabeljauwmoot wordt Bourgondisch belegd met ui, broccoli, wortel en prei en gegratineerd met kaas. AllerHande 1

Allerhande | 1995 | | pagina 17